Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Проект сучасного дитячого садка в Словенії

9242.jpg
 

Головним завданням стало створення місця, розрахованого не тільки на виховання, а й на самонавчання.Відкрите планування будівлі об’єднує нечасто використовувані простору шаф, коридору та сходів з ігровими кімнатами, що створює єдину площа в 700 квадратних метрів, призначену для цікавого проведення часу.Інтер’єр слід ідеї вільного переміщення дітей всередині саду. Для цього дизайнери також обладнали кімнати розсувними дверима, щоб вихователі завжди мали можливість об’єднати різні простору всередині будівлі.Кожна з 8 ігрових має різне устаткування і сферу навчання. Деякі призначені для науки, інші краще облаштовані для музики і мистецтва, спорту або просто розваг.

У центрі будівлі знаходиться багатофункціональна райдужна сходи, яка допомагає дітям вивчати кольори і цифри, служить великим полотном для творчості завдяки дошках на бічних стінках.В її нижній частині є місце для зберігання і відпочинку з подушками, де діти можуть мати власний спокійний куточок, прихований від інших, більш активних, областей.Дизайнери також розмістили червону гірку – нескінченний атракціон гри і фізичних вправ, який діти люблять використовувати замість спуску по сходах вниз.Меблі на коліщатках уможливлює просторові конфігурації, а тематичні куточки, численні дошки і спортивний інвентар всіх видів дозволяє дітям бути активними і займатися улюбленими справами.

Майданчик навколо саду обладнана гумовими і трав’яними поверхнями, ігровими зонами в гуртках, в тому числі пісочницею, зоною для водяних ігор і скелелазіння, площею для малювання і т. Д.Також Šmartno Timeshare Kindergarten має свій невеличкий город, де діти допомагають вирощувати їжу, яку вони можуть пізніше з’їсти.

Джерело: https%3a%2f%2fhqroom.ru

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно