Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Професії, затребувані в 2037 році

17853.jpg
 

В інтерв’ю британському виданню MOO автор науково-фантастичних книг Макс Гледстоун розповів, ким працюватимуть наші діти через 20 років і скільки днів на тиждень вони будуть витрачати на відпочинок.
Мобільні розробники, експерти з просування в соціальних мережах і хакери зростання – професії, яких 20 років тому просто не існувало. Однак, сучасний світ важко уявити без цих фахівців. Постійно змінюються як методи роботи, так і робочі місця.

Британське видання MOO разом з автором науково-фантастичних книг Максом Гледстоун вирішили представити, які професії будуть затребувані через 20 років.За словами Гледстоун, придумувати професії майбутнього для своїх книг йому допомагають розмови, які він вів, працюючи технічним аналітиком і вивчаючи розробку технічних трендів в корпораціях.«Але найцікавіше було міркувати, ким працюватимуть звичайні люди», – розповів письменник.

Він почав прогнозувати майбутні тенденції, спираючись на нинішні запити ринку.І питати себе, які можливості стануть доступні для вирішення проблем, які спричинять за собою технічні розробки.«Ми вже бачимо, як збільшився попит на технології віртуальної реальності, починаючи з додатків для iPhone, продовжуючи шаленою популярністю Pokémon Go і закінчуючи Microsoft’s HoloLens. Тому може з’явитися така професія, як Дизайнер Персональної Віртуальної Реальності.Його завданням буде створювати віртуальний простір для конкретної людини, а також допомагати йому орієнтуватися в ньому », – впевнений письменник-фантаст.

Особливою популярністю будуть користуватися професії, пов’язані з інформаційною безпекою та захистом даних. «Всі ми залишаємо цифровий слід.Ми безвилазно сидимо в інтернеті більше 10 років і за цей час розкидали величезна кількість “хлібних крихт”, за якими можна відстежити весь наш шлях. Просто згадайте свій перший ганебний профіль на MySpace або чатик в Call of Duty. Що з ними стало зараз?Так що, тут необхідні Чистильник Хмари та Домашній Кібернетик. Перший зможе прибрати всі ваші дані з інтернету, захистивши вас від небажаних переглядів і стеження.А другий допоможе вам побудувати супер-безпечний “розумний” будинок, який ніхто не зможе зламати », – пояснює Макс Гледстоун.

Ще однією цікавою спеціальністю може стати Цифрова Археологія.Незабаром дуже багато даних будуть зберігатися в читаються форматах – спробуйте зараз знайти дисковод для дискет.«П’ять років тому молодих програмістів навмисно стали вчити працювати на стародавніх мовах програмування, тому що інакше через зміну поколінь ми опинилися б нездатні дешифрувати дані 30-річної давності.А тепер уявіть масштаб проблеми, з якою ми зіткнемося в 2037 році. Тому нам потрібні будуть Цифрові Археологи – люди, здатні розплутати клубок корпоративних даних. Ну і відповісти на питання, де бабуся зберігала свої фотографії ».

Крім пророкувань про професії майбутнього, Гледстоун поділився ідеями про робочі місця майбутнього. Він вважає, що ми зіткнемося з їх найбільшим різноманітністю. Робочі місця будуть максимально відповідати завданням, які будуть виконувати співробітники.А безликі офіси перетворяться в цікаві громадські простору. І ще, фантаст впевнений, що у нас буде три вихідних в тиждень. Якщо так, то ми вже готові до майбутнього.

Джерело: hightech.fm

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно