Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Прорив в організації ОСББ

OSMD
 

«У 2015-му і частини 2016- го стався прорив в організації ОСББ. Зі ста тисяч будинків, які можуть створити ОСББ, в 21 тисячі вже вони організовані. У 14-му році було всього 11 тисяч будинків». Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

За його словами, люди повинні задуматися над питанням: чи відбулося щось позитивне за час, поки будинок був не в їх управлінні? «У платіжках передбачена оплата і капітального і поточного ремонтів, ремонту дахів і підвалів. Але цього ніхто ніколи не робив і вплинути на це неможливо. Зараз ми дали людям важелі управління. Тепер грошима, передбаченими на ці статті витрат, можна розпоряджатися», – підкреслив Геннадій Зубко.

За його словами, коли в будинку з’являється власник, він вибирає компанію, яка зробить ремонт, вивчає якість її робіт, запропоновані ціни.

«І тоді зрозуміло, хто відповість в разі, якщо дах після ремонту потече. Адже на несумлінного виконавця робіт за невиконання умов договору жителі можуть подати в суд», – впевнений Геннадій Зубко.

Джерело: budport.com.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно