Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будинок відпочинку серед недоторканної краси природи

Hytte-Arsund-by-Rever-Drage-9-1020x610
 

Саме в такому місці знаходиться недавно відбудований будинок відпочинку. Його простий дизайн повністю компенсує мальовничий вид із вікна.

Архітектурна студія Rever & Drage Architects завершила роботу над будинком відпочинку, розташованому в районі Straumsnes, що на західному узбережжі Норвегії. Колишній старий будинок 1950-х років було зруйновано, а на його місці замовник побажав мати просте і відкрите житло, щоб отримати можливість огляду мальовничого ландшафту.

Будинок складається з центрального приміщення, до якого прилягають кілька модулів. У кожному з них окремо розташована вітальня, спальна кімната з санвузлом, кухня. Модулі мають широкі вікна, які відкривають приголомшливий вид на фіорд.

У будівництві поряд із сучасними кубічними обсягами прекрасно поєднуються прості будівельні матеріали. Дах і стіни прямокутних конструкцій покриті дранкою.

Інтер’єр виконаний також у мінімалістському стилі: прості форми, тільки найнеобхідніші меблі – все це компенсується відмінним видом із вікна.

Від колишньої інфраструктури архітектори залишили тільки басейн. Після реставрації він прекрасно вписався в загальний архітектурний ансамбль, відображаючи в собі сувору природу.

Джерело: novate.ru

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно