Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Провідні забудовники розширюють присутність на ринку, зростає і частка житла класу «комфорт»

1207.jpg
 

Аналітики незалежної експертної компанії виконали аналіз ринку нерухомості Києва за перше півріччя 2014 року і зробили такі висновки:
– На ринку забудовників Києва відбувається поступова консолідація. Так, частка компаній з ТОП-10 за 6 місяців зросла з 69% до 72%. Подібний процес мав місце і під час попередньої кризи 5 років тому.

– Компанія UDP входить в першу трійку забудовників г. Киев.Її частка на ринку первинної нерухомості – 12%. Лідирує в даному сегменті Київміськбуд з 18%.

– З усіх площ, зданих у використання в Києві, 60% припадає на «економ» клас. Далі слід клас «комфорт», його частка – 29%.За ним йде «бізнес» клас (9%) і «преміум» сегмент (2%).

– Для всіх типів житла характерне зниження цін за останні шість місяців. Мінімально обвал цін торкнувся «бізнес» клас. У доларовому еквіваленті вартість квадратного метра зменшилася на 8%.Це говорить про постійний попит на даний сегмент нерухомості.

Анатолій Шелест, директор незалежної експертної компанії, відзначає, що ринок нерухомості переживає як кількісні, так і якісні зміни.Зростання конкуренції за покупця призвів до істотного поліпшення якості обслуговування клієнтів. Умови покупки стали більш різноманітними і гнучкими.

Забудовники також відреагували на ситуацію, ставши приділяти більше уваги пропонованим об’єктам: від нестандартного благоустрою території до дизайну холу житлового об’єкта.

У дослідженні, що дозволила зробити перераховані вище висновки, взяло участь 204 об’єкта житлової нерухомості Києва. З них 27 вже введені в експлуатацію, 118 – в стадії будівництва і по 59 об’єктам будівельні роботи не ведуться.

Подібні дослідження проводяться на регулярній основі і забезпечують системний підхід до планування нових об’єктів, а також дозволяють оперативно реагувати на зміни ринку.

Компанія «Мега-Сіті» є забудовником повного циклу.В її роботи входить не тільки споруда житлових будинків, але бізнес центрів, офісних приміщень, комерційної нерухомості, паркінгів і торгових центрів. Сучасний житловий комплекс знаходиться недалеко від Ленінградської площі, з дуже зручною транспортною розв’язкою.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно