Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Проїзд у Київському метрополітені може подорожчати в 2017 році

f4df777a13f80dd1c31cfb02f1d2461a
 

В умовах, коли в столиці дорожчають тарифи на газ, електроенергію, житлово-комунальні послуги, в 2017 році міська влада може переглянути питання ціни проїзду в столичній підземці. Про це розповів головний економіст КП «Київський метрополітен» Максим Демченко.

«На сьогоднішній день говорити про підвищення тарифу на проїзд в метро не можна. Але наше підприємство знаходиться в умовах деяких законодавчих змін, пов’язаних з державним врегулюванням тарифів на електроенергію, коли Кабінет міністрів України скасував своє розпорядження, яке дозволяло використовувати енергію для підприємств міського електротранспорту за тарифами, встановленими для населення», – сказав Демченко в ефірі телеканалу «Київ».

Він пояснив, що, згідно з новою політиці, починаючи з 2017 року метрополітен перестане платити за електроенергію за тими ставками, що платить населення.

«Ми почнемо платити, як промислове підприємство. Якщо порівнювати з поточним роком, то з 2017 року ціна зросте в три рази», – зазначив головний економіст.

Максим Демченко також підкреслив, що тарифи на проїзд у метрополітені завжди були соціальними і міська влада встановлювала їх (тарифи) нижче обґрунтованої планки. Але в 2017 році влада повернуться до перегляду тарифів.

Джерело: gorodkiev.com.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно