Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Рада “дала добро” на платні дороги в Україні

19000.jpg
 

Законопроект передбачає передачу в концесію лише тих ділянок доріг, які будуватимуться, а не вже побудовані.
Верховна Рада України прийняла закон, що дозволяє передавати на умовах концесії дороги загального користування державного значення для будівництва і експлуатації.

За прийняття відповідного закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері будівництва та експлуатації автомобільних доріг” (№6766) проголосували 233 депутати при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Представляючи документ, народний депутат України Олександр Урбанський повідомив, що законопроектом передбачається, що на умовах концесії можуть передаватися для будівництва та експлуатації дороги загального користування державного значення.

“Будівництво нової автомобільної дороги вимагає значних витрат з державного бюджету.Одним з варіантів вирішення проблеми, пов’язаної з фінансуванням будівництва нових доріг, може бути надання державою (концесієдавцем) права на будівництво та експлуатацію автомобільної дороги на підставі концесійного договору.Концесіонер отримує доступ до привабливих об’єктів, які раніше не були доступні “, – зазначив депутат.

Він додав, що, за даними Світового банку, в країнах, що розвиваються частка концесійних договорів становить 70%.За словами Урбанського, законопроектом передбачається, що на умовах концесії можуть передаватися для будівництва та експлуатації дороги загального користування державного значення.

“Після прийняття рішення про будівництво і експлуатацію автомобільних доріг, які можуть бути надані в концесію, забороняється органам виконавчої влади здійснювати будь-які дії з надання земельних ділянок, передбачених для будівництва таексплуатації цих автомобільних доріг, в користування або у власність громадян або юридичних осіб.Рішення про проведення концесійного конкурсу приймає Кабінет міністрів України, також Кабінет міністрів України визначає максимальний розмір плати за разовий проїзд автомобільними дорогами, побудованими на умовах концесії, концесійні платежі зараховуються вдержавний бюджет України, автомобільні дороги відносять до розряду платних лише за умови їх суттєвого удосконалення та забезпечення альтернативного проїзду транспортних засобів безкоштовними автомобільними дорогами “, – пояснив депутат.

Урбанський зазначив, що цим законопроектом передбачається передача в концесію лише тих ділянок доріг, які будуватимуться, а не вже побудовані.

У свою чергу, глава Комітету з питань транспорту Ярослав Дубневич зазначив, що метою законопроекту є вдосконалення законодавчого врегулювання будівництва і експлуатації автомобільних доріг загального користування державногозначення на умовах концесії, а також поліпшення інвестиційного клімату в країні.

“Законопроектом вносяться зміни до законів України про джерела фінансування дорожнього господарства, про концесії, про концесії про будівництво і експлуатацію автомобільних доріг … Комітет з питань транспорту 8 листопада 2017 року розглянув законопроект і прийняврішення прийняти його за основу і в цілому “, – сказав він.

Згідно з пояснювальною запискою, прийняття закону сприятиме створенню умов для залучення інвестицій в галузь і країну в цілому для будівництва та експлуатації автомобільних доріг загального користування державного значення, а також дозволитьзабезпечити належне утримання та своєчасний ремонт таких доріг і поліпшити їх технічний стан.

Будівництво концесійних доріг дозволить забезпечити баланс інтересів між державою і приватним сектором, причому Україна отримає якісні автомагістралі, а інвестори – можливість реалізації додаткових інвестиційних проектів.

Ухвалення закону прокоментував міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці в Facebook.

“Перший інфраструктурний законопроект, який був розглянутий парламентом, – про будівництво доріг за принципом концесії.Підтримано 233 голосами за основу і в цілому! Спасибі всім, хто розробляв, допомагав, радив, критикував і підтримував! Новим автодорогах, побудованим за принципом концесії, в Україні бути! Чекаю схвалення наступних законодавчих ініціатив!Ще раз підкреслюю: існуючі автодороги не передаються в концесію. Концесійної може бути тільки нова дорога, яка проходить паралельно існуючої, щоб користувачі мали право вибирати: їхати по платній дорозі або безкоштовною.Славомир Новак (глава “Укравтодору”) – тепер повинні дати результат “, – написав Омелян.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно