Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Рада продовжила “будівельну амністію” до кінця року

71z9KTD6
 

Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект, який передбачає продовження до 31 грудня 2016 року строку введення в експлуатацію самовільно побудованих житлових об’єктів і об’єктів першої-другої категорії складності.

За відповідний законопроект № 3696 проголосувало 228 депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Згідно з пояснювальною запискою, до 31 грудня 2016 року продовжується можливість застосування механізму прийняття в експлуатацію об’єктів, побудованих без дозволу на виконання будівельних робіт. Йдеться про індивідуальних житлових, садових, дачних будинках, господарських та присадибних будівлях і спорудах, громадських будівлях, будівлях і спорудах сільськогосподарського призначення I і II категорій складності.

Відзначається, що відповідно до прийнятого в січні 2015 року законом “Про внесення зміни до Закону України” Про внесення змін до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” щодо прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, побудованих без дозволу на виконання будівельних робіт “власники житлової та громадської забудови отримали можливість до 31 грудня 2015 року узаконити своє майно, проте лише з травня 2015 року, оскільки вищезгаданий указ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України був зареєстрований в Мін’юсті тільки 15 травня 2015 року.

Представляючи законопроект у ході засідання Верховної Ради, заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Олександр Кодола зазначив, що даний закон діяв менше 6 місяців, тому багато громадян, які хотіли узаконити свої забудови, не вклалися у визначений законодавством термін.

Джерело: unian.net

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно