Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Рада проголосувала за безстрокове “будівельну амністію”

 

Цей закон дасть можливість оформити своє житло людям, які, не чекаючи допомоги, побудували його самі.
Верховна Рада прийняла в закон, який передбачає прийняття в експлуатацію житлових об’єктів і об’єктів першої-другої категорії складності (СС 1), які були побудовані з 5 серпня 1992 року по 9 квітня 2015 роки без дозволу на виконання будівельних робіт.

За відповідний законопроект № 3696 “Про внесення змін до Закону України” Про регулювання містобудівної діяльності “щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт”проголосувало 276 депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Представляючи законопроект у ході засідання Верховної Ради, перший заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський зазначив, що законопроектом пропонується дати громадянамможливість завершити процедуру введення в експлуатацію будинків, які були побудовані з 5 серпня 1992 року по 9 квітня 2015 року.

“Десятки тисяч людей чекають голосування за цей закон, який в народі має назву будівельна амністія.Він дасть можливість оформити своє житло людям, які, не чекаючи допомоги держави, побудували житло.Після врахування всіх зауважень депутатів, цим законопроектом пропонується дати громадянам можливість завершити процедуру введення в експлуатацію будинків, які були побудовані з 5 серпня 1992 року по 9 квітня 2015 року.Це індивідуальні будинки, садові та дачні будинки, споруди загальною площею до 300 квадратних метрів. А також побудовані до 12 березня 2011 року вдома і споруди сільськогосподарського призначення, які за класом наслідків ставитися до категорії СС1.Тобто невеликі споруди “, – сказав він.

Також, Андрієвський зазначив, що зараз, згідно з новим законодавством, будинки, які відносяться до класу наслідків СС1, індивідуальні будинки та споруди загальною площею до 300 кв.метрів можна будувати без отримання дозволів.

“Покращуючи роботу будівельної галузі, ми вже дали можливість людям такі будинки будувати без отримання дозволів.Ми фактично людям, які раніше до введення нового законодавства здійснили будівництво, даємо можливість оформити будинку. Ці будинки будувалися на землі з відповідним призначенням і власність повинна бути задокументована “, – сказав він.

Джерело: economics.unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно