Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Реконструкція Контрактовій площі в Києві обійдеться в 160-170 млн грн

 

Кошторис реконструкції Контрактової площі на Подолі обійдеться міському бюджету Києва приблизно в 160-170 млн грн, повідомив координатор проекту “Нове Контрактова” Євген Петрощук в четвер під час презентації проекту в Національному художньому музеї.
“Оскільки роботи будуть проводитися за муніципальні гроші, виконавець робіт з реконструкції буде визначений на тендері … Подальша процедура передбачає проведення експертизи, тендера на роботи і в подальшому – будівництво.Якщо брати нормативний час, то за 1-1,5 року цей проект можна реалізувати “, – пояснив Е.Петрощук.

За його словами, замовником робіт на території Контрактової площі є КП “Благоустрій”, виконавця реконструкції визначать шляхом проведення тендера.

Згідно з проектом, на Контрактовій площі створять пішохідну зону з тактильними шляхами для людей з вадами зору та в’їздом в метро для людей у ​​візках. Проект не передбачає розміщення на площі МАФів, крім одного скляного будинку.Архітектори проекту відзначили, що місто може відмовитися і від цього МАФу в разі, якщо установи харчування відкриються в Гостиному дворі в центрі площі.

За словами координатора “Нової Контрактовій”, проект не включає реконструкцію Гостиного двору, оскільки суд повернув цей об’єкт у державну власність лише недавно.

При цьому Е.Петрощук запевнив, що проект реконструкції площі дозволить здійснити реконструкцію Гостиного двору пізніше без шкоди для виконаних робіт.

За даними авторів “Нової Контрактовій”, реконструкція передбачає реорганізацію транспортних потоків на площі і суміжних вулицях, заміну дорожнього покриття на клінкерну плитку, а також будівництво фонтану біля Києво-Могилянської академії та висадкудодаткового озеленення.

Проект “Нова Контрактова” переміг в архітектурному бліц-конкурсі, проведеному Департаментом містобудування та архітектури Київської міської держадміністрації (КМДА) в 2015 р.Перші зміни по проекту – знесення МАФів – були виконані в 2017р.

За даними на офіційній сторінці проекту, “Нова Контрактова” розробляється під патронатом КМДА та за підтримки Подільської райадміністрації.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно