Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Реконструкція Шулявського моста: за роботу взялися китайці

16831.jpg
 

На тижні планують вибрати кращий проект нового шляхопроводу.
Днями киянам обіцяють показати остаточний проект нової розв’язки Шулявського шляхопроводу. Затвердити його міська влада планують на Містобудівній раді, який відбудеться на цьому тижні.

Нагадаємо, в кінці лютого на Шулявському шляхопроводі обвалилася частина тротуарної консолі площею 52 кв. м. Тоді дивом ніхто не постраждав. Конструкцію зміцнили металевим каркасом, а прольоти загородили бетонними відбійниками, щоб під мостом не паркувати авто.

Через тиждень після НП в департаменті містобудування та архітектури КГГАпоказалі сім варіантів проектів реконструкції, з яких вибрали три найоптимальніших варіанту: нова 2-рівнева розв’язка, 3-рівнева з кільцем і развязка- “конюшина” з демонтажем частинизаводу “Більшовик”, розроблена в 2008 році.

З переходом і паркінг. В кінці березня в департаменті містобудування було представлено ще один проект реконструкції Шулявського шляхопроводу, розроблений проектувальниками з Китаю.Вони також запропонували трирівневу розв’язку: підземний рівень (по проспекту Перемоги), другий рівень з пішохідними переходами (за проектом їх вісім), з розворотами для транспорту і паркуванням під естакадою.Третій надземний рівень на дві смуги в кожному напрямку, що з’єднує вул. Довженка і Гетьмана.

Таким чином, чотири варіанти проекту, включаючи китайський, були направлені на доопрацювання і прорахунки. Однак незабаром запропонований азіатський проект з розгляду зняли.

НОВИЙ ВАРІАНТ. “Головархітектура протокольно заборонила розглядати варіанти з світлофорним регулюванням, тому китайський варіант зняли. Зараз фахівці з Китаю запропонували новий проект: дворівневу розв’язку з двома петлях розворотів по просп.Перемоги – в районі вулиці Виборзькій.Цей проект не вимагає будівництва тунелю, на відміну від трирівневої розв’язки, і може бути реалізований без ускладнень існуючого трафіку – спочатку будуть побудовані петлі, а потім поетапно розберуть старий шляхопровід “, – розповів” Сегодня “головний спеціалістдепартаменту транспортної архітектури КМДА Віктор Петрук.

За його словами, нова китайська розв’язка перевершує інші запропоновані проекти по пропускній здатності – понад 19 тисяч авто вранці.Наприклад, запропонована трирівнева кільцева розв’язка зможе пропускати вранці понад 18 тисяч авто. “Але трирівнева розв’язка, на відміну від китайського проекту, значно економить час проїзду.У китайській розв’язки, щоб виконати лівий поворот на Чоколівці, потрібно доїхати майже до НАУ, а це зайвий кілометраж “, – пояснює Петрук.

КОЛИ реалізується.За словами заступника голови КМДА Олександра Спасибко, перед розробниками в техзавданні були визначені основні пріоритети – темпи будівництва, пропускна здатність і вартість реконструкції.”Ми повинні реалізувати реальний проект швидкими темпами”, – заявив Спасибко. Почати будівництво розв’язки на Шулявці міська влада планують у кінці цього року.

Джерело: segodnya.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно