Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Реконструкції потребує 60% житлового фонду України

13104.jpg
 

Про це в сюжеті Подробиці-ТБ сказав експерт громадської організації “Громадський аудит” Тарас Галайда. Таких будинків по всій Україні понад 150 тис., Говорить експерт. “60% житлового фонду знаходиться в експулатаціі більше 50 років. На ремонт цих 150 тис.будинків, навіть якщо за скромними підрахунками, 1млн. на один будинок, то необхідно 150 млрд. гривень. Звичайно, в держбюджеті таких грошей немає “, – розповів експерт.

Вирішити цю проблему могла б програма так званого соціального житла.Впровадити її в столиці пропонують забудовники.

“У існуючої будівлі, в якому живуть люди будується новий житловий будинок. Туди переселяють, потім зноситься існуючий будинок, на його місці інший. І так проходять весь мікрорайон.Є розроблені попередні проекти зі знесення старого житла і будівництва нового сучасного під нові норми і нові жорсткі вимоги по теплосохранності. Але є одне але.Це – законодавча база, яка не дозволяє реалізовувати такі проекти “, – нарікає віце-президент ПАТ” ХК “Київміськбуд” Василь Дудуріч.

Проектів на папері вже сотні. Головне – прийняти потрібні закони.Щоб відселення не затягнулося, самим жителям потрібно якомога частіше звертатися до місцевої влади і документувати стан свого будинку, радять експерти. Тоді переїзд в нову квартиру не затягнеться на довгі роки.

Джерело: unn.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно