Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Ресторан майбутнього відкрили в столиці Японії

17159.jpg
 

У ресторані встановлені останні сенсорні і світлові технології, які дозволять людині відчути усамітнення з природою.
Традиційними ресторанами і закладами громадського харчування зараз не здивуєш. Багатьом користувачам подавати щось незвичайне, то, що б вразило свідомість і допомогло задовольнити головну харчову потребу. Саме такий ресторан і відкрився в Токіо.

Цей заклад вже називають рестораном майбутнього. Адже в ньому відвідувачі можуть не просто насолодитися чудовими стравами, а й отримати задоволення від поставлених чудових шоу.

Справа в тому, що в ресторані встановлені останні сенсорні і світлові технології, які дозволять людині відчути усамітнення з природою.

У Токіо вже відкрито неймовірну кількість ресторанів.Це, мабуть, один з нечисленних міст, де гурманів здивувати вкрай складно. Саме тому тут зосереджена справжня боротьба за незвичайні новаторські ідеї.Людям, які зважаться на відвідування японського ресторану Sagaya, запропонують послухати, як співають птахи, почути дзюрчання води або навіть відчути дотик вітру.

Новий арт-проект називається «Звільнені світи».Його розробкою і реалізацією в життя займалася креативна компанія TeamLab. Команда створила кімнату, в якій запустили величезну кількість інтерактивних деталей, що створюють особливі спецефекти.Простір розраховане на вісім гостей, а цифровий інтер’єр тут змінюється, виходячи з того яке подається страва і яку пору року застали гості в момент відвідування ресторану.

Меню ресторану складається з 12 страв. Їх вибирає шеф-кухар в залежності від сезону.Вартість відвідування такого ресторану, разом з трапезою, складе приблизно 300 доларів.

Джерело: comments.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно