Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Ресторан з живою садом у Ванкувері

19003.jpg
 

У фешенебельному готелі Fairmont Pacific Rim на набережній затоки Беррард відкрився новий ресторан, який вже увійшов в топ кращих у Ванкувері.
Назва нового ресторану – Botanist – втілює його концепцію: меню, що представляє всі природне розмаїття західного узбережжя Канади, продукти органічного фермерства і потопає в зелені інтер’єр.Всього в оформленні ресторану дизайнери задіяли понад 50 видів рослин, що зустрічаються в Британській Колумбії – найзеленішою провінції країни.

Дизайнери розділили простір ресторану на чотири окремі зони: просторий обідній зал з відкритою кухнею, затемнений коктейльний бар, тераса з зеленим садом і лаундж, де гостей вітають шампанським і легкими закусками.Розділені скляними перегородками, вони вирішені в різних колірних палітрах.

В обідньому залі тон задає модна пастельна гамма з акцентами з золотистої міді: рожевий вапняк, вибілене дерево і меблеві оббивки кольору пудри, персика і сірого опала.Коктейльний бар вирішене в контрастною темно-смарагдовою палітрі: сірому терраццо в обробці барної стійки вторять антрацитові оббивки диванів і смарагдові портьєри.

Традиційний бар доповнює Cocktail Lab – оснащена за останнім словом коктейльна лабораторія, де схрещують досягнення ботаніки та сучасної хімії.Креативні напої на основі рослинних компонентів подаються з максимальним ефектом: коктейль Deep Cove, наприклад, до складу якого входять ісландський джин, обліпиха і морські водорості, подається в скляному келиху, вплавлення в підставку з скам’янілого дерева.

Сусідній лаундж витриманий в рожево-попелястих відтінках: на думку творців, вони утворюють класичне поєднання з золотистим кольором шампанських вин. Невеликий сад, що примикає до обіднього залу, становить особливу гордість ресторану з промовистою назвою Botanist.

Живі рослини обплітають колони, в’ються по стелі і оточують обідні столики. Серед представлених сортів є фруктові дерева, зелений чай і навіть спеції, імбир і кардамон.Живої зелені вторять квіткові мотиви в оббивці стільців, які виділяються на тлі загальної нейтрально-теплою тілесної гами інтер’єру.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно