Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Реєстр одержувачів субсидії буде закритим

17373.jpg
 

Доступ до реєстру буде обмежений.
Реєстр одержувачів житлових субсидій буде створено до 20 грудня 2017 року, але при цьому доступ до нього буде обмежений.

Закритий характер реєстр буде мати через вміст інформації про доходи громадян, що має обмежений доступ.Крім того, в реєстрі будуть відображені і інші персональні дані українців.

За словами директора департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталія Музиченко, реєстр буде максимально захищеним, а доступ до нього матимуть лише співробітники Мінсоцполітики та управлінь соціального захисту населення з метою ефективногоуправління системою житлових субсидій.

Крім того, реєстр субсідіантов НЕ буде прив’язаний до інших систем. Як стверджує В.Музиченко, за допомогою даного реєстру не відбуватиметься обмін інформацією про субсідіантах з іншими органами, такими як УКРІНФОРМ, Пенсійний фонд і служба зайнятості. Він буде служити виключно для обліку одержувачів соціальної допомоги.

Створення реєстру одержувачів житлових субсидій передбачено постановою Кабміну від 19 липня 2017 року «Деякі питання призначення і надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу,твердого та рідкого пічного побутового палива ».

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно