Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Реєстрацію нерухомості можуть передати в приватні руки

2048.jpg
 

Міністерство юстиції готове передати право реєстрації бізнесу приватним торговим палатам, а нерухомості – приватним нотаріусам.

Міністерство юстіцііготово передати право реєстрації бізнесу приватним торговим палатам, а нерухомості – приватним нотаріусам. Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко, передає address.ua.

За його словами, необхідно створити конкуренцію у сфері публічних послуг, це вигідно місцевої влади: більше операцій з нерухомістю робиться – більше податків сплачується до бюджету.

“Приватні нотаріуси реєструють угоди купівлі або продажу нерухомості, навіщо потім людина повинна ще кудись йти? Чому вони не можуть виконувати функції реєстрації?”, – Сказав міністр.

Петренко зазначив, що Мін’юст готовий передати реєстрацію не тільки приватному бізнесу, але і в регіони. Це буде двохетапним процесом, на першому етапі якого ведення архівів залишиться за Міністерством.

“Ми залишимо за собою ведення безпосередньо інформаційного реєстру, який є власністю держави. Ми також будемо встановлювати стандарти надання публічних послуг”, – сказав він.

Джерело: ubr.ua

Возможно, Вам также будет интересно