Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Результати міжнародного аудиту тарифів з’являться до кінця тижня

4559.jpg
 

Уряд в середині травня в рамках усунення розбіжностей при формуванні комунальних тарифів запропонувало проводити їх міжнародний аудит.

Результати міжнародного аудиту комунальних тарифів, ініційованого урядом, з’являться до кінця поточного тижня і будуть представлені у Верховній Раді, сказав в ході засідання уряду прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Сподіваюся, що до кінця поточного тижня ми отримаємо попередній аудит (комунальних тарифів – УНІАН) аудиторських компаній, – сказав Яценюк. – Думаю, що його треба буде оприлюднити в цілому по країні і в стінах Верховної Ради України, яким би він не був.Ми зараз говоримо виключно про прозорість і про справедливість ».

Як повідомляв УНІАН, уряд у середині травня в рамках усунення розбіжностей при формуванні комунальних тарифів запропонувало проводити їх міжнародний аудит.У травні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, за дорученням прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка почала переговори з міжнародними компаніями про аудит тарифів на газ.

У той же час, Яценюк зазначав, що найімовірніше тарифи будуть визнані необґрунтованими і заниженими, оскільки реальні ринкові ціни на енергоносії та послуги залишаються вище існуючих показників, закладених у тарифи.

Джерело: economics.unian.net

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно