Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Рибний ресторан в Пекіні

18984.JPG
 

Ресторан Blufish в одному з пекінських шопінг-молів, оформлений бюро Soda, виглядає як біла печера: за м’яко круглящимся прорізом входу тягнеться складно згинаються простір двох склепінних залів зі столиками.
Білосніжні стіни і склепіння прикрашені красивою і тонкої композицією з металевої сітки: спершу бачиш просто щось ажурне, схоже на розсипи квітів або ошатні вінки, потім починають проступати силуети … А там рибки, водорості, корали і медузи – ресторан-то рибний,звідси і мотиви.

Декор зроблений з тонкої металевої сітки, і силуети, пофарбовані в ніжні пастельні кольори з переважанням рожевого і блакитного, повторюються і комбінуються у всіх можливих варіаціях.За рахунок тонкощі, прозорості, накладення і змішування кольорів створюється дивовижний ефект легкого смутного руху, немов всі ці рослини і рибки дійсно м’яко колишуться під склепіннями підводної печери.

Ті ж мотиви, але вже не зграйками, а одиничними вкрапленнями – там корал, тут рибка – повторюються і в вигляді ошатних латунних вставок в сірі підлоги з штучного мармуру.Гарний блиск латуні підтримує і меблі, витримана в дусі останніх віянь: побільше трохи запорошених пастельних кольорів, побільше благородного плюшу та латуні і силуети а-ля mid-century – безпрограшно і елегантно.

Підводний тему несподівано підтримує і вид на кухню: вікно між залом ресторану і робочою зоною нагадує довгий, витягнутий акваріум.Там в холодному світлі робочих ламп такої ж блакитний колір, як під водою, а в ролі екзотичних рибок виступають кухарі, які готують страви з морепродуктів.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно