Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Річковий вокзал перетворять на гастрономічну галерею

rechvokzal (1)
 

Старт реконструкції, що оцінюється в чотири мільйони доларів, затягнувся. Раніше його хотіли здати до Дня незалежності, але ремонтні роботи ще навіть не почалися.

Колишній керівник департаменту містобудування КМДА Андрій Вавриш розповів, що проектна документація на реконструкцію пам’ятника архітектури поки тільки розробляється.

“Не все так швидко, як хотілося б, адже будуть проводитися реставраційні роботи. Як тільки все буде погоджено, відбудеться публічна презентація проекту. Це може бути вже у вересні. Тоді ж можуть початися і реставраційні роботи”, – говорить Вавриш.

Роботи планують виконати за дев’ять місяців, тобто відкриття відбудеться не раніше травня наступного року. Нагадаємо, тут повинна з’явитися ціла ресторанна галерея “Речпорт”, яка вмістить у себе 15 ресторанів, кафе і барів, пивну ресторацію з напоями власного виробництва, продуктові магазини, нічний клуб, пляжний клуб із басейном на даху будівлі.

Фасад Річкового вокзалу, який прикрашений мозаїками відомих радянських художників, повинен бути повністю збережений, згідно з вимогами ЮНЕСКО з відновлення пам’яток архітектури.

Джерело: newbud.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно