Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

300-річний будинок: непоказний зовні, але приголомшливий всередині

464566
 

В очі відразу ж кидаються сірі стіни, маленькі вікна, низький дверний отвір. Варто визнати, що зовні цей будинок виглядає непоказно, але варто переступити його поріг, думка про житло змінюється кардинально.

Цей старовинний будинок був побудований в 1680 році. Відносно недавно його викупила молода подружня пара, перетворивши в чарівне затишне гніздечко.

Працюючи над створенням інтер’єру, дизайнерам потрібно було вирішити кілька завдань, з якими вони зіткнулися. 300 років тому маленькі віконні прорізи не дозволяли теплу виходити з дому. Але при цьому всередину кімнат потрапляло обмежена кількість природного світла, через що в будинку завжди панувала напівтемрява. Щоб впоратися з цією проблемою, було вирішено зробити інтер’єр у світлих тонах. Кімнати пофарбували в білий колір, а елементи меблів і декору виконані в пастельних відтінках.

Головною прикрасою вітальні є старовинний камін. Він був збережений практично в первозданному вигляді.Але, згідно з правилами протипожежної безпеки, нішу в ньому обклали вогнетривкими матеріалами і поставили скляну дверцята. Ще один автентичний елемент в кімнаті – велику дерев’яну скриню, який тепер виконує роль столу.

На відміну від вітальні в кухні все обставлено за останнім словом техніки. При цьому збережено загальне «настрій» вдома. Крім цих кімнат, в 300-річному особняку знаходиться батьківська спальня і кімната для дітей.

Джерело: novate.ru

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно