Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Ринок нерухомості не відреагував на зміну ситуації в країні і короткострокову девальвацію гривні

 

Аналітики компанії «Сітіконсалт Кепіталс Компані», що спеціалізується на реалізації нерухомості, проаналізувавши цінові пропозиції трьох сотень об’єктів нерухомості в столиці і ближньому передмісті, повідомляють, що економічна ситуація в Україні не сприяє зростаннюцін на нерухомість.
«Макроекономічні показники в Україні в листопаді носили в основному позитивний характер.Досить різке зростання курсу валюти в кінці місяця, викликаний введенням воєнного стану, хоч і вплинув на ціни, має короткостроковий характер і не відіб’ється на стані економіки в цілому і на будівельній галузі зокрема », – відзначили аналітики вдослідженні.

Як випливає з огляду, в Києві і столичному регіоні все ще досить високі обсяги будівництва нового житла – ці показники стабільно перевищують рівні річної давності.Лише протягом листопада поточного року 6 приміських житлових комплексів оголосили про старт продажів.Насиченість ринку нерухомості пропозицією змусить забудовників бути більш обачними при формуванні цінової політики, а передноворічні акції та знижки від забудовників можуть активізувати ринок.

Прибутковість банківських депозитів все ще не може конкурувати з інвестиціями в нерухомість: «Зростання ставок за гривневими депозитами сповільнилося і компенсується прискоренням інфляції. За валютними депозитами зростання ставок зовсім припинився.Таким чином, інвестування в житло залишається досить привабливим варіантом », – констатують аналітики« Сітіконсалт Кепіталс Компані », відзначаючи скорочення гривневих вкладів у банківській системі.

Джерело: news.realt.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно