Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Ринок нерухомості України в песимістичній фазі, але зростання активності можливий у середньостроковій перспективі, – EY

3156.jpg
 

Збільшення інвестиційної активності на ринку нерухомості України можливе в середньостроковій перспективі на тлі подальшої євроінтеграції країни, проте в даний час серед інвесторів та інших активних гравців ринку переважають песимістичні настрої.

Такі результати проведеного в січні-лютому 2015 дослідження серед гравців ринку нерухомості України наводяться в повідомленні компанії Ernst & Young (EY).

“На відміну від попередніх років, більше 80% опитаних вважають Україну непривабливим ринком для інвестицій в нерухомість в 2015 році.Безумовно, інвестиційна активність в поточному році буде стримуватися складної економічної обстановкою в країні в цілому, а також тривалим конфліктом в східному регіоні.Тим не менш, потенціал українського ринку високий, про що свідчать результати опитувань, проведених у попередні роки.Більше того, наше дослідження в цьому році показує, що з відновленням економіки інвестпривабливість ринку нерухомості буде поступово зростати на тлі подальшої євроінтеграції України “, – зазначає глава консалтингу та аналітики групи з наданняконсультаційних послуг у сфері нерухомості в Україні EY Марина Крестініна.

На думку учасників опитування, найбільш активними групами покупців в 2015 будуть приватні інвестори (43%), девелопери (36%) та інвестиційні фонди (42%).Найбільш активними групами продавців у 2015 році респонденти назвали банки (42%), девелоперів (33%).

Оцінюючи інвестиційні тенденції ринку нерухомості України в 2015 році, EY відзначає, що інвестори будуть підходити до вибору нових проектів з більшою обережністю.Помірний інтерес збережеться в сегменті житлової та торговельної нерухомості (в основному для раніше початих проектів) у Києві та містах-мільйонниках.

Крім того, не передбачається зростання кількості угод, а також збільшення середньої суми угоди в доларовому еквіваленті в порівнянні з 2014 роком.

Трансакціонної активність стримуватимуть обмежений доступ до боргового фінансування, високі процентні ставки, а також розбіжності цінових очікувань продавців і покупців.

Переважна більшість учасників опитування (91%) також не очікує в 2015 році поліпшення доступності кредитування міжнародними фондами та організаціями.Найпоширенішими підходами банків до проблемних кредитів будуть продовження термінів погашення, реструктуризація боргових зобов’язань і стягнення заставного майна.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно