Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Ринок нерухомості виживає за рахунок валютних заощаджень, але це незабаром закінчиться, – думка

3031.jpg
 

Ринок нерухомості виживає за рахунок валютних заощаджень, в той же час це не стимулює економіку в цілому і незабаром закінчиться, вважає генеральний директор девелоперської компанії “ОМОКС” Олексій Кулагін.

“Зараз, користуючись відставанням гривневих цін на нерухомість від валютних курсів, люди скуповують дешеву гривню і вкладають в квадратні метри. Це правильно, однак така міра не стимулює економіку в цілому і все це скоро закінчиться “, – цитується А.Кулагін в повідомленні прес-служби компанії.

За його словами, у будівельній галузі задіяно до 30% працездатного населення країни, зупинка галузі може викликати різке зростання безробіття.

“Поки в країні немає жодного законодавчого акту, спрямованого на розвиток бізнесу і підвищення добробуту народу, і це викликає велике занепокоєння.Навіть якщо сьогодні ми виявили бажання все змінити на краще і почнемо робити законодавче поле доступним розумінню більшості і відповідному економічній логіці, на це піде від восьми місяців до року, але такі надії – більше самообман “, – додав гендиректор”Омокс”.

На його думку, мінімальна ціна продажу нерухомості в Києві по знову розпочатим об’єктів не повинна бути нижче 24,838 тис. Грн за 1 кв. м, а в найближчому до столиці передмісті – 20,175 тис. грн за 1 кв. м.

“Фіскальні органи повинні розуміти: частка податків у ціні продажів з 1 кв. м – 41%, частка інвестиційного доходу забудовника – 11%, а враховуючи, що проект реалізується не менше два роки, то річний показник доходу забудовники – нижче 6% річних “, – цитує прес-служба А.Кулагіна.

Він зазначив, що зростання цін на нерухомість як такого немає – є знецінення гривні.

“Тобто, величезний фізичний попит на нерухомість в країні сьогодні все більше не підтверджений платоспроможністю населення, але від цього сама собівартість нерухомості не стає менше – вона просто дещо відстає у часі від доларових цін”, – додавгендиректор компанії.

ТОВ “ОМОКС” створено в 1995 році. З 2006 року реалізує проект будівництва ЖК “Чайка”, що передбачає в цілому зведення близько 1,6 тис. Квартир площею 45-720 кв. м з комплексною забудовою 47 га в с.Чайки (Києво-Святошинський р-н Київської обл.).

За даними компанії, на 6 жовтня 2014 року в рамках реалізації проекту будівництва ЖК “Чайка”, завершення якого заплановане до 2020 року, були здані в експлуатацію в цілому близько 400 тис. Кв. нерухомості.

Згідно з повідомленням “ОМОКС” в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), його чистий прибуток у січні-червні 2014 знизилася на 46,8% порівняно з аналогічним періодом 2013 року – до 21080 тисяч грн, чистий дохід – в 3,4 рази, до 19,1млн грн.

Чистий прибуток компанії в 2013 році зросла на 13,7% порівняно з 2012 роком – до 51390000 грн, чистий дохід – в 3,3 рази, до 147 850 000 грн.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців на жовтень 2014 року, учасниками ТОВ є А.Кулагін (40,1%), а також Оксана Кулагіна (39,9%) і Пайовий закритий венчурний недиверсифікований інвестиційний фонд (ПЗВНІФ) “Консент Капітал” ТОВ “Консент Капітал Менеджмент” (20%, Чайки Київської обл.).

Зареєстрований капітал ТОВ “ОМОКС” до кінця першого півріччя 2014 становив 17181400 грн.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно