Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Ринок житла в Києві опустився до рівня кризового 2009 року

6040.jpg
 

Кількість угод на ринку житлової нерухомості Києва за підсумками першого півріччя 2015 знаходиться на рівні кризового 2009 року.Про це в ході прес-конференції повідомив голова комітету статистики і аналітики Асоціації фахівців з нерухомості Едуард Бразас.

“З точки зору активності ринку, за кількістю угод ми знаходимося на рівні 2009 року.Але при цьому ми маємо набагато більшу пропозицію та впалі майже вдвічі ціни”, – сказав Бразас.

За даними Міністерства юстиції України, реальна кількість угод купівлі-продажу житла в столиці продовжує знижуватися і за підсумками першого півріччя 2015 воно склало 10,9 тис транзакцій, що на 3% менше аналогічного періоду минулого року.

Основний попит зосереджений в недорогому сегменті до $ 50 тис. У цьому сегменті за звітний період було проведено більше 90% угод. При цьому, незважаючи на величезну пропозицію, на ринку відбуваються лише вимушені угоди, сказав Бразас.

Найбільша кількість угод відбувалося на первинному ринку. Це пов’язано в першу чергу з тим, що для залучення інвесторів столичні забудовники активно використовують різні акційні пропозиції.

Бразас також зазначив, що станом на початок серпня ринок столичної оренди демонструє незначне зростання, так як більше 50% продавців здають в оренду свої виставлені на продаж квартири.

Як прогнозує експерт, у зв’язку з незначною політичної та економічною стабілізацією істотного зниження вартості квартир найближчим часом не передбачається.

Джерело: biz.liga.net

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно