Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Ринок житла в передмісті – один з найактивніших і перспективних сегментів

5885.jpg
 

Кількість новобудов зростатиме.

Так за даними Ярослави Чапко, директор компанії CDS, будівельний бум в передмісті в середньо- і довгостроковій перспективі матиме продовження у вигляді створення приміських агломерацій, так званих територій комфорту не лише з розвиненою сервісної та соціальноїінфраструктурою, але і з сучасними просторами для роботи – офісними парками, технопарками, територіями для відпочинку і т.д.

«Життя в передмісті має свої переваги – чисте повітря, природа, невисока щільність забудови, а головне приємна ціна в порівнянні з київськими квартирами», – говорить експерт.

За її словами, розвиток приміських новобудов на Окружній і далі вздовж трас неминуче, оскільки дороги скоро не зможуть впоратися з такою маятникової міграцією приміських жителів до Києва і назад.

«І якщо зараз проблемі транспортної інфраструктури приділяється мало уваги, то вже через 2-3 роки питання витраченого часу на поїздку до місця роботи / навчання для покупців стане ключовим при виборі свого житла.Якщо ці проблеми будуть продовжувати ігнорувати, конкурентоспроможність приміського житла буде поступово знижуватися на користь київських новобудов на околицях», – говорить Чапко.

Переглянути повний каталог новобудов та забудовників Києва можна на оновленому порталі нерухомості Dom2000, в розділах “новостройки Киева” та “новостройки Украины”, або через каталог компаній.

Джерело: 100realty.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно