Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Ринок житлової нерухомості великих міст Західної України чекає активний розвиток – експерти

643.jpg
 

У найближчі кілька років ринок житлової, офісної та торговельної нерухомості Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Рівного чекає активний розвиток.
Такий прогноз озвучив Олександр Попов, директор проектної групи «Архиматика».

«Там стабільна політична ситуація, міська влада намагаються зробити міста привабливими для життя та інвестицій, спростити процедури отримання дозволу на будівництво, і хоча не все виходить, вони тільки на початку шляху, і їм ще дуже багато належитьзробити.Навіть перші результати на тлі інших регіонів виглядають обнадійливо, і залучають як простих людей, які мають можливість вибору, в якому місті жити і працювати (в першу чергу фахівці IT галузі), так і інвестиції в будівництво нерухомості », – кажеексперт.

За його словами, це збільшує попит і пропозиція нового житла, офісних і торгових об’єктів, на початку на рівні проектів, а через рік-півтора і реалізованих об’єктів.

«В даний час пропозиція об’єктів нерухомості в зазначених містах недостатньо, що ймовірно призведе до зростання цін до того часу, коли нові проекти вийдуть на ринок», – говорить експерт.

Джерело: news.finance.ua

Возможно, Вам также будет интересно