Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Розенко розповів, скільки витратять на субсидії в поточному році

8337.jpg
 

Загальний обсяг коштів, що виділяються з держбюджету на надання субсидій громадянам з оплати житлово-комунальних послуг, в 2015 році складе від 17-18 мільярдів гривень до 20 мільярдів гривень при запланованому обсязі 24,5 мільярда гривень, повідомила прес-службаМіністерства соціальної політики з посиланням на його главу Павла Розенка.

“На сьогоднішній день у нас було заплановано 24,5 мільярда гривень використовувати для програми житлових субсидій.За підрахунками Міністерства фінансів, які збігаються з нашими (Мінсоцполітики – УНІАН), реальний ресурс в цьому році буде на рівні від 17-18 до 20000000000 гривень “, – цитує Розенко прес-служба.

За інформацією прес-служби, Мінсоцполітики розраховувало, що за субсидіями в 2015 році звернуться 4,5 мільйона сімей, але на сьогоднішній день їх кількість вже перевищила 5000000.

У повідомленні також наголошується, що Розенко вважає достатніми кошти в обсязі 35000000000 гривень, заплановані Міністерством фінансів у проекті держбюджету на наступний рік для реалізації програми житлових субсидій, але припускає, що ця цифра можезмінитися.

“35000000000 гривень – це умовна цифра, нічим не обмежена. Якщо звернеться більше людей, буде більший розмір субсидії.Ми дуже оперативно внесемо зміни до державного бюджету, і система субсидій отримає стільки коштів, скільки буде потрібно “, – запевнив Розенко.

Також у повідомленні вказується, що перерахунок субсидій на наступний період буде здійснюватися в автоматичному режимі, без участі громадян.

Джерело: economics.unian.net

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно