Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Розкішний плавучий будинок із захистом від ураганів

18204.jpg
 

Компанія Arkup представила проект розкішного автономного будинку, в якому об’єднані рішення сонячних дахів і нові технології морських літій-іонних акумуляторів.
Його інноваційними особливостями є можливість підніматися відповідно до рівня моря за допомогою якорів-домкратів, витримувати екстремальну погоду, переміщатися по воді подібно електричної яхті, а також забезпечувати вироблення питної води і, звичайнож, електрики.

«Плавучі будинки – це популярний спосіб проживання в деяких частинах світу, зокрема в Нідерландах і західному узбережжі США.Інтерес до них зростає, і ARKUP вперше виходить на ринок з продуктом «à la carte» для висококласних покупців Флориди, які самі привносять основні інновації в просту концепцію: ваше автономне «морське житло» – це унікальне судно для насолод 365 днів в році », -пише компанія в своєму прес-релізі.

Інтелектуальна система зв’язку, що включає супутникове телебачення і WI-FI антени, LTE і VHF, забезпечує користувачам швидкий та якісний зв’язок в будь-який час і в будь-якому місці.Зручна система маневрування і моніторингу (MMS) дозволяє легко орієнтуватися в операційній системі і керувати баластами, акумуляторами і іншим устаткуванням.

Дах площею 2300 квадратних футів (213 м2) покрита сонячними панелями, загальна потужність яких становить 30 кВт. Це забезпечує генерацію достатньої кількості «зеленої» енергії для покриття всіх потреб будинку без підключення до мережі.

Крім житлових кімнат, двопалубний яхта-будинок вміщує чотири окремих технічних приміщення для гідравлічного, електричного і устаткування для систем водопостачання. У ній також є безліч складських і підсобних приміщень.

Азимутальний привід включає два електродвигуни потужністю 136 к.с., які повертаються на 180 градусів для кращої навігації і маневреності. Вони забезпечують крейсерську швидкість яхти до 7 вузлів.Енергію їм поставляє, крім сонячних батарей, літій іонна батарея ємністю 1000 кВт * год Orca Energy Storage System.

Корабель-вілла з житловою площею 400 квадратних метрів оснащений системою збору дощової води, яка, після фільтрації, зберігається в ємностях на борту і, спільно з опріснювачем, забезпечує повну автономію необмежений час.

Чотири гідравлічні палі довжиною 40 футів (12 метро) дозволяють фіксувати плавучий будинок для комфортного проживання над рівнем моря або тривалої стоянки.

Судно повністю енергонезалежності і захищене від впливу хвиль і тропічних штормів.Плаваючий будинок здатний протистояти поривам вітру до 250 км / год або витримувати ураган 4-ї категорії з 5 існуючих.

Концептуальний плавучий будинок Arkup дебютував 1 листопада 2017 року на виставці човнів в Форт-Лодердейл, штат Флорида.Очікувана вартість майбутньої яхти складає 2-3 млн доларів. Робочий прототип планується продемонструвати на яхт-шоу Майамі 2018.

Джерело: ecotechnica.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно