Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Розважальний центр в Шарджі

 

Архітектурне бюро Zaha Hadid Architects завершило планування великого проекту в Шарджі – Центру дозвілля та розваг Aljada. Будівництво першого об’єкту закінчиться вже на початку 2019 року.
На території понад 65 000 м розташуються сади, громадські простору і споруди, створені в кращих традиціях дизайну Захі Хадід.

За словами архітекторів, в основу концепції лягла крапля води, точніше момент її дотику із землею.Якщо дивитися на план зверху, то можна помітити і бризки, уособленням яких є ставки, і саму краплю – у вигляді центральної вежі з оглядовим майданчиком.

На території буде створена унікальна екосистема – безліч рослин будуть підтримуватися за допомогою системи рециркуляції води. Крім того, частина необхідної для забезпечення центру електроенергії заповнять сонячні батареї.

Робота над першою частиною проекту, що включає в себе відкритий кінотеатр, ресторанний містечко і скейт-парк, вже почалася. Закінчення будівництва очікується до початку 2019 року.

Другу і третю частини робіт планують закінчити до 2022 року.За цей час тут побудують зону для водних ігор, центр екстремальних видів спорту, сімейний комплекс Edutainment з зоною віртуальної реальності і дитячим науково-дослідним центром, 11-зальний кінотеатр, поле для гольфу, а також дві торгові зони c фермерськими ринками.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно