Руфер Lev завоював дах Лівого берега

Підготовка.
З перших же секунд за мною ув’язалася Лена. За палаючим очам я зрозумів, що вибору мені не залишили.
Перша мета подорожі – 23-поверховий будинок першої черги житлового комплексу, розташованого на Лівому березі.Правда, існують ще технічні приміщення, тому дах розташована на рівні 25-го поверху. Високо біліють козирки заповітної мети. Скло і метал – основні матеріали, використовувані при оформленні фасадів будинків.Тому колір фасаду змінюється в залежності від погоди і освітлення.
Перший досвід.
Руфери завойовують дах нелегально, тому підготувалися ми досить ретельно. Хто ж знав, що першою перешкодою на нашому шляху стане ліфт.У кожному будинку комплексу по чотири ліфти Sigma: два вантажні, два пасажирських.
Хоча підйом на дах в ліфті зі швидкістю в 1,6 м / с важко вписується у формат руферінга, однак ми вирішили не звертати уваги на дрібниці.
23 поверх. Ще пару прольотів і нарешті дах. Під ногами 83,9 метрів, а перед очима – Київ у всій красі.
З іншого боку даху очам відкривається панорама затоки Берковщина. Перед зведенням будинків будівельниками були проведені масштабні роботи з укріплення берегової лінії. Це означає, що «повітря куплений».Іншими словами, перед вікнами ніхто і ніколи нічого не побудує, тому прекрасна панорама чи не перетвориться в вид на стіну сусідньої будівлі.
Праворуч видніються яхти Київського яхт-клубу, створеного аж в 1887 році.
Висотки в кадрі – наша наступна мета.За ними видно правий берег Києва і Південний міст. Колись це був самий сучасний міст в СРСР. На горизонті – ліси дрімучі київських околиць.
Не шкодуючи сил.
Руфери і ліфти – речі несумісні, все-таки вирішили ми.Тому вирішили підкорити іншу будівлю цього ж комплексу. Воно ще добудовується, тому ліфти поки не працюють. Ті ж 23 поюс два технічні поверхи, ті ж 83,9 метрів, але пішки по сходах.
Ми намагаємося не шуміти, майстерно маскуючись під заблукалих сантехніків.
Довгоочікувана дах. Панорама на заході перевершила всі очікування. Проспект Миколи Бажана, Південний міст і минає за обрій, втрачається в вечірньої серпанку Дніпро.У забудовників в планах уздовж 2,3,4 черг житлового комплексу розбити парк, зробити бігові та велодоріжки, встановити дитячі та спортивні майданчики. А вздовж всіх новобудов перетинаються нова гілка вулиці Трускавецькій.
Шикарний вид відкривається на Батьківщину Мати і Лавру.
Зачаровують види Дніпра і схилів правобережного Києва. Чітко видно арки Дарницького мосту. Цей міст був побудований ще в 1949 році і до цих пір справно пропускає поїзди та автомобілі.На цьому місці, трохи вище за течією Дніпра раніше знаходився легендарний міст конструктора Струве, зведений ще в 1868 році. У 1943 році його при відступі зі столиці підірвали німці. З тих пір міст Струве не відновлюються.Далі за Дарницьким розташований міст Патона, ще північніше – міст Метро.
Все, можна вручати сертифікат якості, – промовила Олена, не відриваючи погляду від відкривається видовища.
Подумки я з нею погодився, але для отримання повної картини треба перевірити ще пару моментів.
А з нашого вікна.
Правильно підібрати вікно під панораму – ціле мистецтво. Будь, навіть самий шикарний вигляд можна зіпсувати неправильним оформленням.Тому ми спустилися в незаселені квартири. Що ж, вікна відмінно підібрані: величезні, панорамні, з рефлекторними двокамерними склопакетами і п’ятикамерний профіль.Кожне скло в такому вікні покрито оксидом металу, що забезпечує додатковий захист приміщень від сонячного ультрафіолетового випромінювання і створює ефект дзеркальної поверхні.
Сама квартира майже готова до заселення: внутрішні стіни поштукатурені, зроблена цементно-піщана стяжка, все підготовлено під внутрішню обробку. Завдяки заходу вся квартира залита золотим світлом.
З цього вікна видно затоку, яхт-клуб, Дарницький міст, міст Патона і куполи Києво-Печерської Лаври.
Неможливо відірвати очей від охопленої автомобільними вогнями Дніпровській набережній.
PSУ результаті нашого сходження жодна людина не постраждав, всі живі, здорові і на волі. Нашу безпеку і легітимність контролювали і забезпечували співробітники ЖК RiverStone.
Види оглянуті, протестовані і схвалені для перегляду експертами ABCnews.А головне, відвідування даху подарувало бурю емоцій і вражень. Тривале перебування на боллее 80-метровій висоті над невгаваючою містом дозволяє на багато речей подивитися по-новому.
Довідка: ЖКomchak RiverStone – житловий комплекс, будівництво якого з 2010 року ведеться на Дніпровській набережній, в Дарницькому районі Києва. Проект передбачає собою десять 23-поверхових будинків, розташованих на площі в сім гектарів.Загальна чисельність квартир в проекті – 1380, крім цього передбачено підземний паркінг на 850 машиномісць. Девелопером проекту є девелоперська компанія UDP, генеральний підрядник – будівельна компанія «Міськжитлобуд».
Перша черга з трьох будинків була здана в експлуатацію в IV кварталі 2012 року. Друга черга, а це ще три будинки, запланована до здачі в IV кварталі 2015 року. Завершальні третю і четверту черги проекту, відразу чотири будинки, планують здати в II кварталі 2019 року.
Джерело: abcnews.com.ua
Возможно, Вам также будет интересно
Безкоштовні квартири в Україні тепер отримають не тільки депутати, а й судді Україна отримає від Світового банку $ 560 млн на дороги