Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Руфер Lev завоював дах Лівого берега

6791.jpg
 

Підготовка.

З перших же секунд за мною ув’язалася Лена. За палаючим очам я зрозумів, що вибору мені не залишили.

Перша мета подорожі – 23-поверховий будинок першої черги житлового комплексу, розташованого на Лівому березі.Правда, існують ще технічні приміщення, тому дах розташована на рівні 25-го поверху. Високо біліють козирки заповітної мети. Скло і метал – основні матеріали, використовувані при оформленні фасадів будинків.Тому колір фасаду змінюється в залежності від погоди і освітлення.

Перший досвід.

Руфери завойовують дах нелегально, тому підготувалися ми досить ретельно. Хто ж знав, що першою перешкодою на нашому шляху стане ліфт.У кожному будинку комплексу по чотири ліфти Sigma: два вантажні, два пасажирських.

Хоча підйом на дах в ліфті зі швидкістю в 1,6 м / с важко вписується у формат руферінга, однак ми вирішили не звертати уваги на дрібниці.

23 поверх. Ще пару прольотів і нарешті дах. Під ногами 83,9 метрів, а перед очима – Київ у всій красі.

З іншого боку даху очам відкривається панорама затоки Берковщина. Перед зведенням будинків будівельниками були проведені масштабні роботи з укріплення берегової лінії. Це означає, що «повітря куплений».Іншими словами, перед вікнами ніхто і ніколи нічого не побудує, тому прекрасна панорама чи не перетвориться в вид на стіну сусідньої будівлі.

Праворуч видніються яхти Київського яхт-клубу, створеного аж в 1887 році.

Висотки в кадрі – наша наступна мета.За ними видно правий берег Києва і Південний міст. Колись це був самий сучасний міст в СРСР. На горизонті – ліси дрімучі київських околиць.

Не шкодуючи сил.

Руфери і ліфти – речі несумісні, все-таки вирішили ми.Тому вирішили підкорити іншу будівлю цього ж комплексу. Воно ще добудовується, тому ліфти поки не працюють. Ті ж 23 поюс два технічні поверхи, ті ж 83,9 метрів, але пішки по сходах.

Ми намагаємося не шуміти, майстерно маскуючись під заблукалих сантехніків.

Довгоочікувана дах. Панорама на заході перевершила всі очікування. Проспект Миколи Бажана, Південний міст і минає за обрій, втрачається в вечірньої серпанку Дніпро.У забудовників в планах уздовж 2,3,4 черг житлового комплексу розбити парк, зробити бігові та велодоріжки, встановити дитячі та спортивні майданчики. А вздовж всіх новобудов перетинаються нова гілка вулиці Трускавецькій.

Шикарний вид відкривається на Батьківщину Мати і Лавру.

Зачаровують види Дніпра і схилів правобережного Києва. Чітко видно арки Дарницького мосту. Цей міст був побудований ще в 1949 році і до цих пір справно пропускає поїзди та автомобілі.На цьому місці, трохи вище за течією Дніпра раніше знаходився легендарний міст конструктора Струве, зведений ще в 1868 році. У 1943 році його при відступі зі столиці підірвали німці. З тих пір міст Струве не відновлюються.Далі за Дарницьким розташований міст Патона, ще північніше – міст Метро.

Все, можна вручати сертифікат якості, – промовила Олена, не відриваючи погляду від відкривається видовища.

Подумки я з нею погодився, але для отримання повної картини треба перевірити ще пару моментів.

А з нашого вікна.

Правильно підібрати вікно під панораму – ціле мистецтво. Будь, навіть самий шикарний вигляд можна зіпсувати неправильним оформленням.Тому ми спустилися в незаселені квартири. Що ж, вікна відмінно підібрані: величезні, панорамні, з рефлекторними двокамерними склопакетами і п’ятикамерний профіль.Кожне скло в такому вікні покрито оксидом металу, що забезпечує додатковий захист приміщень від сонячного ультрафіолетового випромінювання і створює ефект дзеркальної поверхні.

Сама квартира майже готова до заселення: внутрішні стіни поштукатурені, зроблена цементно-піщана стяжка, все підготовлено під внутрішню обробку. Завдяки заходу вся квартира залита золотим світлом.

З цього вікна видно затоку, яхт-клуб, Дарницький міст, міст Патона і куполи Києво-Печерської Лаври.

Неможливо відірвати очей від охопленої автомобільними вогнями Дніпровській набережній.

PSУ результаті нашого сходження жодна людина не постраждав, всі живі, здорові і на волі. Нашу безпеку і легітимність контролювали і забезпечували співробітники ЖК RiverStone.

Види оглянуті, протестовані і схвалені для перегляду експертами ABCnews.А головне, відвідування даху подарувало бурю емоцій і вражень. Тривале перебування на боллее 80-метровій висоті над невгаваючою містом дозволяє на багато речей подивитися по-новому.
Довідка: ЖКomchak RiverStone – житловий комплекс, будівництво якого з 2010 року ведеться на Дніпровській набережній, в Дарницькому районі Києва. Проект передбачає собою десять 23-поверхових будинків, розташованих на площі в сім гектарів.Загальна чисельність квартир в проекті – 1380, крім цього передбачено підземний паркінг на 850 машиномісць. Девелопером проекту є девелоперська компанія UDP, генеральний підрядник – будівельна компанія «Міськжитлобуд».

Перша черга з трьох будинків була здана в експлуатацію в IV кварталі 2012 року. Друга черга, а це ще три будинки, запланована до здачі в IV кварталі 2015 року. Завершальні третю і четверту черги проекту, відразу чотири будинки, планують здати в II кварталі 2019 року.

Джерело: abcnews.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно