Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Самобуди будуть зносити. Землю повернуть громаді.

3224.jpg
 

Самовільно збудовані об’єкти в Києві зноситимуть, а ділянки повертати територіальній громаді.

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Відзначається, що відповідне рішення прийняли депутати на засіданні 2 квітня.

Зокрема, вони визначили поняття «самобуд» і «самовільне зайняття земельної ділянки», а також затвердили механізм демонтажу самобудів.

Так, самовільно збудований об’єкт – це житловий будинок, будівля, споруда та інше нерухоме майно, які збудовані або будуються на земельній ділянці, не відведеному для цієї мети, або без відповідного документа, який дає право на будівництво.

Самовільне зайняття земельної ділянки – це будь-які дії, що свідчать про фактичне використання ділянки за відсутності відповідного рішення Київської адміністрації або Київради про її передачу у власність або надання у користування(Оренду).

У рішенні зазначено, що право на забудову земельної ділянки реалізується тільки її власником або користувачем.Також наголошується, що введення в експлуатацію підлягають тільки завершені будівництвом об’єкти на ділянках, наданих у встановленому порядку і з усіма містобудівними документами.

«Що стосується самобудів, то вони підлягають знесенню, а самовільно зайняті ділянки – звільненню і поверненню власникам за рахунок осіб, які вчинили самовільне будівництво і самозахоплення земельних ділянок», – йдеться в повідомленні.

Також Київрада доручила ВАТ «Київгаз», «Київводоканал», «Київенерго» та іншим підприємствам забезпечити недопущення видачі технічних умов для інженерного забезпечення самобудів: тепло-, водо-, енерго- і газопостачання, каналізації, відведення зливових вод та іншого.Київрада переконаний, що реалізація даного рішення сприятиме недопущенню самовільного розміщення тимчасових споруд, самовільного будівництва, самовільного зайняття земельних ділянок.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно