Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

sCarabane: стильний кемпер-трансформер з сонячними панелями і вітряком

18591.jpg
 

sCarabane – туристичний фургон для кемпінгу, який може автоматично розвертатися в будинок незвичайної конфігурації і забезпечуватися електрикою, що виробляється за рахунок і сонячної, і вітрової енергії.
Цей трейлер розміром в 20 м2 виглядає досить компактно під час перебування на дорозі. Але як тільки ви вирішите зробити привал, натисканням всього однієї кнопки фургончик трансформується в просторий будинок на 55 м2.При повному розгортанні відбувається викид бічних палуб для розширення квадратури: з одного боку додається зона відпочинку, а з іншого – дві спальні.

Кемпінг розташовується на круглому підставі у вигляді металевого монорельса, на якому споруда може обертатися на 360 градусів.Крім естетичних функцій, таке рішення забезпечує можливість спостереження за рухом сонця протягом всього дня, завдяки чому значно збільшується ефективність сонячних батарей, розміщених на даху.

Всередині «сонячного» міні-будинки на колесах є кухня, їдальня, санвузол з ванною і душем, невелика пральна машина і навіть дві спальні, що розмістилися в відкидному крилі.Також можлива трансформація зони обіднього столу в два додаткових ліжко-місця. Як стверджують виробники, повне розгортання кемпера здійснюється всього за 30 хвилин.

Одним з достоїнств автономного будинку-причепа є ціла комбінація поновлюваних джерел енергії: сонячні панелі генерують близько 500 Вт, вертикальний вітрогенератор виробляє додаткові 500 Вт, а параболіческійсолнечний концентраторвідповідає за підігрів води.

Фронтальна сторона трейлера оснащена круглим вікном зі стулкою, яка може обертатися для затемнення або, навпаки, підсвічування житлової зони.

Джерело: ecotechnica.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно