Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Що чекає київський парк “Кіото” після реконструкції

17935.jpg
 

Під час другої черги реконструкції парку “Кіото” у Деснянському районі планується облаштувати водоспад, велодоріжки і Wi-Fi. Про це повідомив перший заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Олександр Яструбенко.
“Під час робіт заплановано повністю реконструювати існуючий, але вже застарілий, Японський сад, встановити додаткове освітлення біля дитячих майданчиків, облаштувати поливально-зрошувальну систему всього парку, замінити освітлення на нове зенергозберігаючими лампами. Дитячі майданчики будуть удосконалені зі спеціалізованим покриттям, з’являться додаткові місця відпочинку для батьків “, – розповів Яструбенко.

За його словами, в парку також встановлять нові лавки, сучасні підземні контейнери і шумозахисні екрани із зелених насаджень уздовж Броварського проспекту.Крім того, планується встановити будиночок охорони у вигляді японської пагоди і систему відеоспостережень по всьому парку.

“Також створять велодоріжку навколо парку” Кіото “та облаштують пішохідні доріжки.Планується в Японському саду змонтувати систему бездротового доступу до мережі Інтернет (Wi-Fi) і побудувати водоспад з підсвічуванням “, – додав Яструбенко.

Джерело: 44.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно