Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Що вигідніше: побудувати або купити вже готовий будинок

2097.jpg
 

Покупка готового будинку – найпростіший з перерахованих варіантів, який за підсумком може стати дорогим " котом в мішку ".
У вас немає реальної можливості перевірити відповідність матеріалів, зазначених у документації. Фундамент, каркас і основні з’єднання в готовому будинку не видно. Тому якість і міцність матеріалів залишаються загадкою для майбутнього власника будинку.

Повністю сподіватися на репутацію будівельної фірми або компетентність продавця не варто – питання корупції у цій сфері з рахунків ще ніхто не знімав.

На думку експертів, якщо будинок спеціально будують для продажу, реальні витрати множаться в 5 разів, при тому, що економія на якості будматеріалів може доходити до 30% від загальної вартості будівництва.

Якщо ви вирішили будувати будинок за готовим проектом, треба розуміти, що не всі готові проекти піддаються підгонці.

“Самостійний перерахунок або неправильний підбір будівельних матеріалів часто призводять до того, що через пару років у Вас можуть прогнутися перекриття поверху або підуть тріщини по стінах.Всі допустимі зміни потрібно узгодити з фахівцями “, – розповів головний архітектор” Центру продажу проектів “Роман Загарюк.

Додаткова стаття витрати при будівництві за типовим проектом – прив’язка будинку до ділянки, так як зазвичай фундамент готового проекту розраховується без урахування топографії та геологічної структури ділянки під забудову. Тому, додайте ще 3 -5 тис.грн в статтю витрат.

“Якщо Вам потрібно дешево і сердито – то Ви можете зробити все своїми руками. Зазначу, що експерименти любителів найчастіше призводять до плачевних і необоротних наслідків в ході будівництва.Роблячи перерахунок проекту, Ви страхуєте себе від багатьох неприємностей, наприклад, таких як збільшення вартості або термінів будівництва, а так само знижуєте ризик появи недоліків у плануванні приміщень, які, згодом, практично неможливо виправити “, -поділився власник будівельної компанії “Нікус” Микола Ус.

Тепер кілька фактів на замовлення індивідуального проекту будинку. Поширена думка обивателя – “індивідуально, значить дуже дорого.”Часто саме індивідуальні проекти призводять до економії будматеріалів та інших фінансових статей витрат, оскільки саме на стадії роботи з архітектором можна закласти в проект певні, вигідні за ціною, доставці або монтажу матеріали, прорахувати можливівзаємозамінні компоненти.

Пропонуємо порівняти ціни по Києву і області – перерахунок готового проекту обійдеться в середньому 8 тис. Грн., А замовлення індивідуального проекту з прив’язкою до ділянки і прорахунком всіх стройзатрат – 12 тис. Грн.Як бачимо, різниця не суттєва, а якщо врахувати перевага отримати унікальний і якісно пророблений будинок.

Джерело: ibud.ua

Возможно, Вам также будет интересно