Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Середземноморський ресторан в Лондоні

 

В історичній будівлі Вікторіанської епохи відкрився новий ресторан сучасної середземноморської кухні Omar’s Place.
Будівля в кварталі Пімліко в Лондоні, де розташувався новий ресторан, має охоронний статус, і його архітектурна цінність оберігається державою.Дизайнери бюро Sella Concept за допомогою студії Уїлсона Холлоуея не чіпали фасад, але кардинально змінили перший поверх і підвал будинку, щоб створити тут яскравий і світлий інтер’єр ресторану сучасної середземноморської кухні Omar’s Place.

За словами дизайнерів, основним джерелом натхнення для них стало сонце, якого в Лондоні не так вже й багато на відміну від узбережжя Середземного моря.Стіни теракотового кольору, дерев’яні настінні панелі та світильники з латуні роблять приміщення теплим і затишним.

Яскраві диванчики, крісла-черепашки від Карла Хансена і тропічний декор нагадують про меню ресторану: іспанські тапас і страви середземноморської кухні. Шеф-кухар ресторану Віченте Фортеа відродив рецепти своєї бабусі і переосмислив їх в сучасному контексті.У меню ви знайдете, наприклад, каталонську аскалібаза з крекерами з анчоусів і інші незвичайні варіації традиційних середземноморських страв.

“Ми працювали з палітрою земляних текстур і квітів, вибудовуючи середземноморський фон.Наш вибір матеріалів поєднує в собі природне і органічне змішання деревини та гіпсових стін з кортеновской сталлю і органічними колірними покриттями терраццо, латуні, оксамиту і дзеркала “, – коментує один з авторів проекту Гейл Нунан.

Завдяки м’яким і теплим текстурам, використаним в інтер’єрі, ресторан одночасно нагадує готель “Гранд Будапешт” з однойменного фільму і американський бар 60-х років.У Omar’s Place вистачить місць для 36 гостей, а в підвалі, де розташовується винний льох, власники іноді проводять вечірки і свята максимум для 50 осіб.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно