Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Сетах виставив на торги найбільший за свою історію підприємства лот

17585.jpg
 

Держпідприємство “сетах” виставило на продаж права вимоги торгового центру “Атмосфера” і готельного центру Ramada Encore Kiev за 1,9 мільярда гривень.
Державне підприємство “Система електронних торгів арештованим майном” (сетах) виставило на продаж права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, заставою за якими є столичний торгово-розважальний центр “Атмосфера” іадміністративно-готельний центр Ramada Encore Kiev.

Як повідомила прес-служба підприємства, аукціон призначений на 18 вересня, а стартова ціна лота становить 1,9 мільярда гривень.

Згідно з повідомленням, заставою за даними договорами визначені адміністративно-готельний центр Ramada Encore Kiev площею 39 589,8 квадратних метрів. за адресою Столичне шосе, 103, торгово-розважальний центр “Атмосфера” з паркінгом площею 48 475,3 квадратних метрів.за адресою Столичне шосе, 103, офісний будинок по вул. Володимирський узвіз, 4 в Києві, 40 земельних ділянок загальною площею 97,51 га в смт Козин (Київська область) і дворівнева автостоянка площею 17,5 тисячі квадратних метрів по Столичному шосе, 103 у Києві.

“Цей лот є найбільшим за всю історію підприємства. Аукціон на таку суму свідчить про високий рівень довіри клієнтів, інвесторів і банків до” сетах “, – цитує прес-служба генерального директора відомства Віктора Вишнева.

У прес-службі відзначили, що гарантійний внесок становить 97,894 мільйона гривень.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно