Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Шанхайський хмарочос обійдеться в 2,4 мільярда доларів

8873.jpg
 

Вартість будівлі обійшлася в 2,4 мільярда доларів.

Розмір проекту воістину величезний, особливо враховуючи грунт під ним. На глиняній грунті знаходиться об’єкт з 1079 залізобетонних і сталевих паль. Закладка фундаменту обійшлася в 63 години безперервної заливки його бетоном.

Хмарочос має 128 поверхів і може похвалитися площею в 420 000 квадратних метрів. Найвища точка, куди можуть потрапити люди, знаходиться на висоті 561,3 метра. Mitsubishi розробив спеціальний швидкісний ліфт що розганяється до 64 км / ч.

Сужающаяся форма зменшує вітрові навантаження на будівлю на 24%. Крім того, скорочення матеріалів, це дозволило заощадити цілих 58 мільйонів доларів від загального бюджету проекту.

Внутрішнє оздоблення будівлі розраховане на високоякісне офісний простір, готель, оглядовий майданчик і магазини.Крім того, Шанхайська вежа стала щасливим володарем енергозберігаючих конструкцій, за що вже отримала зелене сертифікат leed (зелений будівельний стандарт).

Двошарове скляне покриття покращує теплоізоляційні властивості і дозволяє проникати всередину великій кількості натурального світла, знижуючи тим самим витрати на енергію для освітлення та опалення приміщень.У фасаді будівлі знаходиться 270 вітрогенераторів, здатних повністю забезпечувати зовнішнє освітлення. Дощові стоки провідні в баки допомагають постачати системи опалення та кондиціонування водою.

Джерело: newbud.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно