Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Школи та дитсадки звільнили від податку на нерухомість

5658.jpg
 

Президент підписав закон.

Президент України Петро Порошенко підписав закон №654-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для надання освітніх послуг дошкільними та загальноосвітніми закладами недержавної формивласності ». Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Мета документа – створення додаткових умов для розвитку системи освіти України, зокрема для залучення позабюджетних інвестицій у збереження, вдосконалення і розвиток інфраструктури дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладівнедержавної форми власності.

Законом виключено з об’єктів оподаткування податком на майно, відмінне від земельної ділянки, будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форми власності та джерел фінансування, використовуються для наданняосвітніх послуг.

Крім того, звільняються від сплати земельного податку дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форми власності та джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичноїкультури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

Джерело: 100realty.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно