Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Шулявський шляхопровід у Києві стане трирівневим

8517.jpg
 

Про це повідомив головний спеціаліст Департаменту містобудування та архітектури КМДА Віктор Петрук, передає кореспондент «Місто Київ».

Фахівець відзначив, що проектна документація реконструкції шляхопроводу передбачає близько 20 етапів.А гарною новиною з цього для автомобілістів є те, що на жодному з етапів не будуть перекриватися проспект Перемоги, а також прилеглі до шляхопроводу вулиці.

«Розроблено план реконструкції, який складається з 20-ти етапів.Ні на одному з них не буде перекритий проспекту Перемоги, вулиць Вадима Гетьмана і Довженко », – сказав Петрук.

Головний спеціаліст профільного Департаменту також уточнив, що на місці Шулявського шляхопроводу буде побудована трирівнева транспортна розв’язка з виїмкою у бік проспекту Перемоги. Буде також естакада убік вулиць Гетьмана і Довженко.А також саморегулюється розподіляє транспортне кільце в існуючому рівні проспекту Перемоги.

«Також в окремому рівні буде повністю ізольований рух пішоходів. Плануємо також облаштувати велосипедні доріжки », – розповів про плани Віктор Петрук.

Джерело: gorodkiev.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно