Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Шведи пропонують селити людей в шпаківні

17674.jpg
 

Брак землі під будівництво житла стає все більш серйозною проблемою в усьому світі. Населення планети зростає, а житлоплощі не збільшуються. Шведські архітектори знайшли оригінальний відповідь цієї проблеми – пропонують селити людей на скелях!

resize_1505121888

INT-1.1-1200x933
Архітектори шведської фірми Moderna Trähus Елізабет Габріелла і Понтус Охем розробили проект будинків під назвою Nestinbox (Шпаківня) з незвичайним розміщенням.Триповерхові будиночки площею всього 50 м2 призначені для прибудови до вертикальних поверхнях, наприклад, прямовисних скелях.За словами творців, це могло б бути ідеальне житло для одного-двох чоловік – в Скандинавії чимало місць, де можна було б розмістити подібні будови.

Будинки повністю дерев’яні, за винятком сталевого каркаса, обумовленого необхідністю кріплення будинку до вертикальних поверхнях. Кожен будинок оснащений автономною опалювальною установкою, має комору, кухню, невеликий санвузол, спальню і кімнату-студіо.яка може бути використана в якості робочого кабінету або дитячої. Всі три поверхи з’єднуються компактної гвинтовими сходами в центрі будинку.
Nestinbox_sektioner-1200x563 (1)

Будинки можна розташовувати групами і з’єднувати один з одним наскрізними переходами-сходами, чимось нагадують своєрідні вулички.

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно