Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Шведська сонячна електростанція більш ефективна, ніж традиційні

7173.jpg
 

Ця система перетворює колосальні 34% сонячної енергії в електрику, яка йде прямо в мережу. Це приблизно в два рази більше, ніж традиційні сонячні системи.

Система використовує гігантські страви площею 1000 квадратних футів, які обертаються, весь час стежачи за сонцем і постійно пристосовуються, щоб використовувати максимальну кількість доступної сонячної енергії.

Випробування, проведені за даним проектом показали, що кожне з цих страв може виробляти в діапазоні від 75 до 85 мегават * годин електроенергії з поновлюваних джерел в рік, або, іншими словами, достатньо, щоб забезпечити електрикою близько восьмиамериканських будинків протягом року. Екологічним ефектом у цьому процесі буде запобігання близько 81 метричної тонни викидів вуглекислого газу на рік у порівнянні з тією ж кількістю електроенергії, виробленої за рахунок спалювання вугілля.

Основна «фішка» даного проекту полягає в тому, що нагрівання відбувається за допомогою концентрованого сонячного випромінювання.

Генератор, що виробляє електрику, приводиться в дію за допомогою двигуна, заснованого на принципі двигуна Стірлінга – саме він нагрівається сонячною енергією.

Джерело: ibud.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно