Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Швейцарія побудує автоматизований тунель для доставки вантажів

17672.jpg
 

Хоча швейцарські міста важко назвати густонаселеними, країна часто стоїть в пробках і стикається з логістичними труднощами.
Вирішити їх має намір об’єднання Cargo Sous Terrain. До 2040 року воно побудує на півночі країни футуристичний підземний тунель – на сонячній енергії, з розумними датчиками і безпілотними візками для вантажів.

У найближчі 20 років кількість вантажного транспорту на дорогах Швейцарії виросте на 37%, прогнозує член ради директорів Cargo Sous Terrain Деніель Вінер. Паралельно з цим в країні зростає населення – очікується, що через 15 років в північних регіонах воно досягне 10 млн.Великі міста вже стикаються з логістичними труднощами, а в майбутньому ситуація тільки погіршиться.

Cargo Sous Terrain збирається скоротити завантаженість доріг на 40% за допомогою цілодобової системи транспортування вантажів.Організація, до якої увійшло кілька великих швейцарських компаній, до 2040 року побудує тунелі. За ним будуть рухатися безпілотні вагонетки з вантажами. Від тунелю до адрес товари будуть розвозити електромобілі.

Вся система буде працювати від поновлюваних джерел енергії. Таким чином Cargo Sous Terrain сподівається скоротити кількість викидів CO2 на 80%. Перший час електротранспорт буде пілотованим, але потім зможе обходитися без водіїв.

Спільно з німецьким розробників SAP компанія створить пристрою інтернету речей і алгоритми на базі машинного навчання, які будуть моніторити рух вагонеток і інші процеси логістики. Датчиками буде обладнано всі – від вагонеток до конвеєрів.Машинне навчання будуть застосовувати для аналітики – ПО допоможе спрогнозувати терміни доставки з урахуванням погоди і маси вантажу. Всі відомості будуть надходити в хмарну систему, де їх аналізом займуться фахівці по роботі з даними.

Будівництво тунелів почнеться вже в 2024 і триватиме до 2030 року, повідомляє Forbes. Згодом Cargo Sous Terrain планує вивести технологію на іноземні ринки.

Джерело: hightech.fm

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно