Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Швейцарці побудували будинок-пиріг в Лівані

 

Швейцарська архітектурна компанія Herzog & de Meuron побудувала в ліванському місті Бейрут незвичайний житловий будинок під назвою Beirut terraces. Це хмарочос у вигляді листкового пирога, в якому шарами виступають тераси, нерівномірно виступаючі на різних поверхах за межі будівлі.
Будівля Beirut terraces висотою в 119 метрів увійшло в ТОП-20 найбільш видатних споруд в 2017 році. Його незвичайна конструкція дозволила створити на кожному поверсі унікальну планування а кожній квартирі – отримати власну терасу замість звичаю балкона.Великі свеси терас мають і практичне значення – вони створюють затінені ділянки, зменшуючи витрати мешканців будинку на охолодження приміщень. Цій же меті служить і подвійне скління фасадів.

Бетонні підлоги зроблені більш товстими, ніж зазвичай, щоб краще протистояти перепадам температур протягом доби, накопичуючи прохолоду вночі і віддаючи її днем ​​в приміщення.

Самі квартири мають велику площу, частину якої обов’язково займає озеленення. Це створює приємний мікроклімат в оселі і корисно з екологічної точки зору.

Будівля Beirut terraces є частиною більшого проекту, представленого на розгляд міській владі Бейрута – найближчим часом в такому ж стилі тут будуватимуть цілий квартал житлових і офісних будівель.

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно