Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Сільським забудовникам і далі будуть допомагати

3171.jpg
 

У Мінрегіоні пройшло розширене засідання Ради асоціації «Власний дім», на якому від відомства був присутній заступник міністра Роман Абрамовський.Підстави тема засідання – стан житлової та побутової сфери села, яка за якісними характеристиками значно поступається міський.

«Темпи будівництва житла на селі не відповідають вимогам сільського населення, через що багато хто, особливо молодь, залишають села», – зазначив Роман Абрамовський.

За його словами, на сьогодні єдиним способом поліпшення житлово-побутових умов селян є регіональні програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, які почали впроваджуватися в 1997 р, зокрема, «Власний дім».

За інформацією ProfiDOM.com.ua, з моменту пуску програми 96 тис. Сімей отримали державні пільгові кредити, що дало можливість ввести в дію 1579 тис. Кв. м житла, підключити до комунікацій 74 тис.сільських будинків і провести комплекс заходів зі спорудження водо- і газопровідних систем. На це було виділено 1158 млн. Грн. (612 млн. Грн. – З державного бюджету).

Так як дія програми завершується цього року, чиновник зазначив, що Мінрегіон розробляє план заходів щодо її продовженню.

У 2015 р на програму «Власний дім» передбачається направити 115 800 000. Грн. із загального та спеціального фондів держбюджету.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно