Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Сім’я може розраховувати на субсидію при покупці квартири

106130159
 

Про це, а також про інші умови отримання субсидії повідомила сьогодні заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, субсидія беззастережно нараховується, якщо людина продавши більшу за площею квартиру і купивши меншу. Якщо ж він покращив свої житлові умови, то позбувся права оформити субсидію на один рік. У той же час є ряд винятків.

«Субсидія нараховується, якщо потрібно було купити квартиру більшої площі в зв’язку з народженням дітей, наприклад трійні, або необхідно було прийняти родичів із зони АТО. Все залежить від різних факторів. Детально про це можна дізнатися у фахівців районних управлінь праці та соціального захисту», – повідомила віце-мер.

При цьому Світлана Горбунова-Рубан зазначила, що щоб розібратися, нарахують сім’ї субсидію чи ні, потрібно проаналізувати свій сімейний бюджет, свої доходи, розрахувати субсидію, скориставшись схемою на сайті Міністерства соціальної політики України, подати заяву, декларацію про доходи і скористатися своїм правом на цю державну допомогу.

«Люди не звертаються по субсидією, тому що їм здається, що вона їм не призначена. Багато хто вважає, що краще залишити пільгу, яка у них є. А за новим законодавством людина повинна вибрати, чим скористатися – пільгою або субсидією. Але пільга залежить від доходу сім’ї, і якщо скласти весь дохід, розділити на кількість членів сім’ї і ця сума буде перевищувати 1930 грн на одну людину, то пільга в цьому випадку вже не буде призначена. Але при цьому у громадян є право оформити субсидію», – зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Також вона попросила уважно заповнювати всі документи, правильно вказувати офіційну посаду і назву місця роботи, не забувати вказувати додаткові джерела доходів (гонорари, премії), контактний телефон. Прикладами заповнення декларацій і заяв можна скористатися на сайті Мінсоцполітики.

Джерело: city.kharkov.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно