Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Сім’я з Мінська побудувала будиночок в 16 кв метрів і вважає, що цього достатньо для комфортного життя

18986.jpg
 

Всього в декількох кілометрах від Мінська серед 2-х і 3-х поверхових котеджів варто мініатюрний будиночок площею всього 16 м2.
Думаєте, це щось на зразок сторожки? А ось і ні – тут проживає сім’я з 3 чоловік, причому живуть вони дуже навіть затишно. За словами самих власників, їх житлоплощі цілком вистачає для всього найнеобхіднішого, і ніхто з членів сім’ї не обмежений в особистому просторі.

Історія незвичайного житла почалася з того, що сім’я оскірі купила землю, на якій планувалося побудувати будинок. Поки йшов процес будівництва, їм доводилося жити в місті на знімній квартирі, яка обходилася сім’ї в $ 350.Щомісячні витрати на бензин, щоб дістатися до місця будівництва, розташованого за 40 км від міста, складали ще $ 150.Обов’язкові витрати в $ 500 змусили главу сім’ї задуматися над тим, як можна знизити ці витрати, і тут йому в голову прийшла чудова ідея – поки споруджується основний будинок, побудувати на своїй заміській території мініатюрний будиночок і жити в ньому.

Проект для майбутнього будиночка подружжя знайшли в інтернеті. Це було приміщення розміром 4 * 4 м, з високими стелями в 3,8 метра.Планування на увазі 4 яруси: основну площу займала вітальня, трохи вище зробили кухню, на самому верхньому ярусі розмістилася спальна зона, а низ зайняла підсобка.

Будинок стоїть на фундаменті з стовпів, а деревина для будівництва мініатюрного житла була запозичена з основною будівництва. Для вікон чоловік придбав тільки скла – рами з дерева він спорудив своїми руками.Ламінат для підлоги був куплений в магазині конфіскованих товарів, тому обійшовся на 70% дешевше, ніж якби його купили в будматеріалах. За словами господаря будинку, все житло, разом з предметами інтер’єру, обійшлося йому в $ 4 600.

Завдяки якісній ізоляції, в ролі джерела тепла сім’я задіє тільки кондиціонер. Крім останнього в будинку є комп’ютер, чайник, плита, холодильник і ряд інших необхідних електроприладів.В комунальні платежі сімейства входить тільки світло, а на випадок, якщо відбудеться відключення електроенергії, в будинку передбачений газовий балон і обігрівальний прилад.

Варто зазначити, що планування у міні-будинки продумана з розумом – кожна зона розташована на своєму окремому рівні. Під кухнею «сховалися» пральна машинка і бойлер, там же продумано місце для зберігання різних дрібниць.Санвузол об’єднаний з душем, після прийняття останнього вода стікає в отвір на підлозі. Приплив свіжого повітря в будинок забезпечується вентиляційними каналами, які є на кухні і в санвузлі.

Ось так дуже економно і при цьому з великим комфортом і комфортом можна жити цілою родиною на 16 м2!

Джерело: novate.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно