Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Ситуація з ямами на українських дорогах в поточному році найгірша – глава “Укравтодору”

16545.jpg
 

Державне агентство автомобільних доріг України оцінює ситуацію з ямами на дорогах країни як найгіршу за останній час.
“Це найгірша ситуація, і виникла вона внаслідок того, що в останні роки дороги просто не ремонтувалися. Якщо доріг 170 тис. Км, а в рік ремонтувалося 400 км, ось і результат.Не потрібно бути генієм, щоб це зрозуміти “, – сказав глава агентства Славомир Новак в інтерв’ю агентству” Інтерфакс-Україна “.

Другим фактором, за його словами, що впливає на ситуацію, безпосередньо в поточному і в попередні роки, були погодні умови: температура повітря за зиму переходила через нуль 53 рази.”Кожен, хто вчив у школі фізику, розуміє, що відбувається з водою при зміні температур і як це руйнує дороги. В Польщі – такі ж погодні умови, просто там дороги в кращому стані, а ремонти проходять із застосуванням новітніх технологій.В цьому році ми маємо більше 12 млн кв. м ям на дорогах. Експерти припускають збільшення обсягу ямковості протягом весни до 18 млн кв. м. Коштів на сьогоднішній день нам вистачає на 6 млн кв. м.У разі додаткового фінансування в розмірі 1 млрд грн – в цілому вистачить на 8 млн кв. м. Таким чином, мінімум, 4 млн кв. м ям залишаться “, – поскаржився С.Новак.

Він не виключив, що в наступному році ситуація може і погіршитися. “Можливо, і так.Я не хочу нікого обманювати: немає грошей на ямковий ремонт в необхідному обсязі, є проблема в засобах і на середній ремонт. Якщо ми хочемо за 5-10 років вирішити проблеми ям на дорогах, потрібно відремонтувати всю мережу. Якщо ми будемо ремонтувати 5-6 тис.км на рік, добре, через 10 років забудемо про ямах, але у нас все одно залишиться проблема з подальшими ремонтами. Цей процес безперервний “, – зазначив глава” Укрвтодора “.

Відповідаючи на питання, чи можливий в таких умовах процес капітального будівництва, він відповів, що якщо в поточному році “Укравтодор” отримає реальні додаткові кошти на ремонт доріг в обіцяної суми 15 млрд грн, можна буде говорити про капбудівництві вмайбутньому. “Але якщо нам дадуть ці гроші в другій половині року з умовою освоєння до кінця року – результату не буде. Я можу відразу сказати міністру фінансів: якщо ці гроші нам дадуть в червні з умовою освоєння до кінця року, то краще просто їх не виділяти.Потрібен час для проведення тендера, пошуку підрядника. У розмові з прем’єром я чітко сказав про те, що якщо агентство отримає гроші швидко – вони будуть освоєні, якщо немає, нічого не вийде.Простий вихід з цієї ситуації полягає в тому, щоб кошти переходили на наступний рік. Тоді почати роботи можна буде в цьому році, і продовжити в наступному. Це було б добре, дозволило б плавно перейти до Дорожньому фонду “, – резюмував С.Новак.

Джерело: interfax.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно