Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Скасування віз в ОАЕ для українців збільшить кількість відвідують цю країну туристів в 1,5 рази

18284.jpg
 

Анонсована президентом України скасування візового режиму для українців як мінімум в 1,5 рази збільшить число туристів, які відвідують ОАЕ в цілому і емірат Абу-Дабі, зокрема.
Такий прогноз агентству “Інтерфакс-Україна” озвучив директор офісу департаменту культури та туризму Абу-Дабі в Росії і СНД Едуард Григор’єв. “Тепер безвізовий режим буде запроваджено і для України.Досвід показує: ці кроки дуже позитивно впливають на туристичний потік в ОАЕ, де основними драйверами зростання є відсутність бюрократичних формальностей і процедур, пов’язаних з отриманням віз, і суттєве скорочення витрат, пов’язаних з візовимизборами “, – пояснив він.

Е.Грігорьев нагадав, що з грудня 2016 року влада ОАЕ провели лібералізацію візового режиму для перспективних туристичних ринків – Китаю і РФ, що значно збільшило турпотік з цих країн.

Як зазначив Е.Григор’єв, протягом 2015 го і в 2016 році спостерігалося 30% -ве зростання туристичного потоку з України, проте в 2017-му він сповільнився до 5-7%.

В ході організованого туристичним оператором “TUI Ukraine” на базі готелю Bab Al Qasr (Абу-Дабі) прес-туру в Абу-Дабі був представлений туристичний потенціал цього найбільшого емірату ОАЕ.

Як повідомлялося, потік українських туристів в Абу-Дабі на кінець серпня 2017 року склав 7,636 чол., Що на 5% більше, ніж на той же період 2016 року. За підсумками поточного року очікується близько 12 тис. Туристів з України в Абу-Дабі.

Найбільшому емірату – Абу-Дабі, що займає 80% країни, вдалося створити і розвинути туристичну інфраструктуру, сформувавши туристичні пропозиції для різних категорій споживачів.Емірат заявив про зацікавленість у відкритті та розвитку нових туристичних ринків, в тому числі, збільшення турпотоку з України.

За словами старшого фахівця відділу продукту і ціноутворення компанії TUI Ukraine по ОАЕ Андрія Кравченко, “ми з нетерпінням чекаємо скасування візового режиму, тури в ОАЕ стануть доступнішими, більшу кількість українців зможе відвідати цю країну”.

За його словами, очікується істотне збільшення продажів по даному напрямку – як мінімум удвічі, оскільки будь-яка лібералізація візового режиму веде до зростання туристичного потоку.

Абу-Дабі – найбільший емірат ОАЕ.Місто Абу-Дабі – столиця країни – розташований на кількох островах.

Абу-Дабі з 1958 року розвиває нафтовидобуток, будучи центром великого нафтогазовидобувного регіону.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно