Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Скільки коштує орендувати бюджетне житло в Києві

2115.jpg
 

У серпні вартість оренди бюджетного житла Києва варіювалася від $ 200 до $ 400 в місяць
Від $ 200 до $ 400 в місяць – такий розмір орендної ставки був найбільш затребуваним в столиці в серпні 2014 року. Це, як правило, 1-кімнатні квартири столиці, медіанна ціна оренди на які дорівнює $ 357 в місяць.Усього ж у Києві в останній місяць літа було виставлено до оренди 8717 однокімнатних квартир, що становить лише 32% від усіх об’єктів, що пропонувалися до довгостроковій оренді.

Такі результати дослідження ринку житлової вторинної нерухомості Києва в серпні 2014 року, яке провели фахівці дослідницької групи Colliers International разом з порталом пошуку нерухомості Address.ua на основі аналізу розміщених на порталі оголошень і поведінки користувачів порталу (545 тис. відвідувань).

В останній місяць літа 2014 року для довгострокової оренди в столиці було запропоновано на 10% менше квартир, ніж рік тому в серпні 2013 року.Максимальне падіння пропозиції за рік у однокімнатних квартир – мінус 16%. Одночасно, на загальному тлі падіння збільшилася кількість пропозиції квартир з 4-ма і більше кімнатами.

Порівняння вартості оренди з цінами минулорічного періоду показує, що в доларовому вираженні ставки впали до 35% (на 1-3 – кімнатні квартири) або залишилися колишніми (4 – кімнатні квартири), а в гривневому вираженні – оренда однокімнатних коштує стільки ж, а цінаоренди на решту квартир виросла до 50%.

Найдорожчою квартирою, виставленої до оренди в Києві, став 7-кімнатний пентхауз VIP-рівня: щомісячна орендна ставка якого дорівнює 254 000 грн. або $ 20 000. А найдешевшу квартиру можна орендувати в Києві за 2500 грн. ($ 197) на місяць. Це 1-кімнатна квартира, розташована в Святошинському районі столиці.

Наведені дані дозволяють відзначити наступні тенденції ринку житлової оренди Києва в серпні 2014:

– Переважання попиту над пропозицією на оренду бюджетних та однокімнатних квартир.Це може бути пов’язано як із зростанням кількості студентів у столиці, так і з хвилею біженців із зони АТО;

– Низький попит на квартири з 4-ма і більше кімнатами, що може бути викликано збільшенням на 50% орендних ставок у гривні у зв’язку з прив’язкою до доларового еквівалента ізростанням курсу долара.

Джерело: delo.ua

Возможно, Вам также будет интересно