Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Скільки коштує зняти квартиру на Новий рік

2129.jpg
 

За словами експертів, ціни на оренду підвищуються в кілька разів, а новорічний Львів дорожче Києва.
З наближенням свят питання, де провести новорічну ніч для багатьох українців стає все більш актуальним.Правда, поїздки за кордон у зв’язку з істотною девальвацією гривні і падінням на її тлі купівельної спроможності населення, можуть собі дозволити все менше потенційних туристів. Тому люди і вибирають варіанти подорожей всередині країни.

На Новий рік попит на оренду житла традиційно зростає. Найбільші темпи зростання – в містах-мільйонниках – Києві, Одесі та Львові. Разом з попитом ростуть і ціни. Редакція “Сегодня.ua” спробувала з’ясувати, почому здають житло на новорічні свята.

Спекуляції орендарів.

За словами експерта консалтингової компанії SV Development Сергія Костецького, у зв’язку з кризою, українці в два рази рідше подають заявки на добову оренду житла.

“У некризові роки кількість угод з постачань оренді в період новорічних свят збільшувалася на 30-40%, в деяких містах було навіть у 2 рази збільшення. Цього року за нашими підрахунками, кількість заявок на добову оренду збільшилася на 15%.В основному знімають місцеві жителі – це 80%, і 20% – приїжджі і туристи “, – говорить експерт.

При цьому для орендарів Новий рік і Різдво – традиційно “високий сезон” і можливість гарненько заробити. На тлі того, що попит піднімається, зростають і ціни.

“На період новорічних свят багато власників встановлюють спеціальні тарифи, які часто в 2-4 рази вище цін на житло в” низький “сезон і збільшують мінімальну кількість ночей для оренди.Більшість власників не приймають бронювання заздалегідь, так як чекають моменту, коли ціни на житло в період передноворічного ажіотажу досягнутий апогею, щоб здати квартиру максимально вигідно і на більшу кількість ночей.Наприклад, двокімнатна квартира в Києві в середньому коштує близько 500 грн., А в НГ ніч вона може коштувати 1500, з обмеженням з бронювання від 3х ночей “, – говорять в прес-службі сервісу подобової оренди квартир” Добово “.

“Хіт-парад” мільйонників.

За видами нерухомості найпопулярнішими на Новий рік залишаються квартири, заміські будинки орендують куди рідше.

“Найбільш популярні варіанти – квартири. На них приходиться приблизно 80-85% попиту. Якщо говорити про квартири, то найпопулярніші варіанти – від 70 кв. М.і вище “, – говорить Сергій Костецький.

З українських міст-мільйонників найпопулярніший в плані подобової оренди – Львів. При цьому столиця Галичини ще й найдорожча в цьому плані.

“Традиційно лідирує Львів (як самий різдвяно-святковий), потім Київ і потім Одеса. Пропозицій досить багато. Пропозиції по добовій оренді у Києві на новорічну ніч починаються від 300 і досягають 5000 грн (в основному 3-5 тис. Грн коштують заміські дома, – ред.). В Одесі зняти квартиру можна від 300 грн і до 20 000 грн (за приватний будинок). У Львові діапазон цін – від 1600 грн до 4000 грн. При цьому питанням оренди слід потурбуватися вже зараз, щоб встигнути підібрати найбільш вигідну пропозицію заздалегідь “, – говорять в прес-службі” Добово “.

Компаніям здають неохоче.

Великим компаніям, за словами експертів, житло на добу може бути знайти складніше.

“Багато власників категорично відмовляються здавати квартири під святкування для великих компаній, або ж вимагають доплату за додаткових гостей і заставний депозит на визначену суму за збереження апартаментів.Це обумовлено тим, що іноді збитки після вечірок і масових гулянь досягають чималих сум, і власники змушені їх покривати за свій рахунок, без компенсації з боку гостей “- говорить Валерія Чаленко – лідер відділу продажів” Добово “.

Джерело: segodnya.ua

Возможно, Вам также будет интересно